Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első csók tiszta részegen -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók tiszta részegen - mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy buli, és onnan mentünk haza a haverokkal. Ittak mint az állat, én persze nem nagyon, csak citromos sört ... a többiek hulla részegek lettek, hogy fetrengtek a földön, és hát ... a barátnőm odamászott hozzám, és kérte, hogy smároljunk. (RÉSZEG VOLT.! )

Én .. benne voltam, mindenre emlékszem. Tök ciki, hogy lánytól lett meg az első csókom. Csak sima volt, 2 mp-ig tartott azt csá.


Szerintetek? Eléggé érdekes ... én fiúval is akartam, konkrétan az egyik srác meg akart csókolni, de nem nagyon engedtem, mert tudtam, hogy van barátnője, de akkor is smárolt a barátnőmékkel.


Ez ribancság, amit csináltam? :S Mert eléggé érdekes ... és nem is ilyenre számítottam. :S


2011. dec. 10. 17:24
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 14/L.
2011. dec. 10. 17:24
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen! És elég jó és értelmes társaságban mozoghatsz :D
2011. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Többen is említették, hogy érdekes a társaság ...
2011. dec. 10. 17:31
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

1. 14 évesen bulizol? Még jó, hogy te nem nagyon ittál. Istenem, hová fajul ez a világ.. -.-"

2. És elég ciki sztem, h lánytól kaptál először csókot, miért nem mondtad neki, h nem, és küldted le a francba.. inkább egy részeg fiúval mint lánnyal, de ha csókolózni akarsz, azt sztem ne egy részeggel kezd.

2011. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem h ribancság lenne a pia miatt lehetett vagy barátnod amugy is akart volna csak pia hatására most meg is mert kérni :) majd lesz fiuval is elso csok nem kell aggodnod :) 24/L
2011. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*el..
2011. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, és nem is vagyok rá büszke. Tulajdonképpen nem is volt nagyon csók, hanem egy sima szájra puszi ... De amúgy. Ez suli buli volt.
2011. dec. 10. 17:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ilyen suliba akarok én is járni...

minekt 14 évesen a banektten agyoncsaptak volna ha ennyire lerészegedünk... tilos volt a piálás de a tanárok ugy voltak vele h ugyis csináljuk de amig nem látszik meg rajtunk addig nem szólnak

2011. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sulibuli után részegedtek le :/
2011. dec. 10. 17:43
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

totál gáz.. de ami a legrosszabb, hogy 14 évesen "csak" citromos sört iszol.. 18 év alatt nem véletlenül nem szolgálják ám ki az embereket szeszes itallal.. -.-

menjél vissza babázni!

2011. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!