Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Titeket zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Titeket zavarna ha a barátotoknak lenne egy lány barátja vagy a barátnőtöknek egy fiú barátja?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
engem addig nem , még nem dugi barátok....
2011. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek vannak ellenkező nemű barátai..
2011. dec. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mi az hogy mindenkinek??nem hiszem...nekem egyszer volt és a végén le akart velem feküdni...az egyik előbb vagy utóbb akar valamit..
2011. dec. 10. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
hát kicsit lehet zavarna, de nekem is van lány barátom, úgyhogy túltenném magam rajta
2011. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor sem értem mi értelme van a férfi női barátságnak ha úgy sem azt akarják??nem értem a lényeget....
2011. dec. 10. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a női logika egyik agymenése... It is called being FRIENDZONED
2011. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na te se beszélgettél még ellenkező neművel, csak a szexről. :)
2011. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát én pl jobban kijövök lányokkal mint fiúkkal, és a legtöbbnél én is + ők is csak barátok akarnak maradni

22/F

2011. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mus musculus ***** válasza:
Nekem meg srác barátból jutott több lány létemre, na bumm. Nem értem, miért kéne zavarnia.
2012. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!