Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereti a másikat? Ma megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti a másikat? Ma megyek vele beszélgetni meg említsem a csajt vagy inkább ne!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1év 8 hónapja vagyunk együtt. Sajnos engem zavar,h 2 csaj osztálytársával folyton a kocsmában lógnak. Főleg az egyik lány miatt. Sokat lógnak együtt, most pedig elhívott engem a szalagavatója utáni bulira és eléggé furán viselkedett a lány és ő is. Megkérdezte,h mióta vagyunk együtt és kiakadt utána. Ki kellett mennie. Aztán láttam a pasimon is,h ki akadt. Nem értem ezt.Kérdeztem tőle,de semmi választ nem kaptam.Felhívtam kiakadva,de semmit nem mondtam a lányról , mégis ő azt mondta,h nem volt köztük semmi, enm csalt meg és nincs rossz lelki ismerete.Írt a csajnak facen:ezt mondta:azért írtam facen neki ,-h bocsánat,h hamarabb eljöttünk,mert megígértem neki,h vele maradok. Aztán mikor fotózás volt, a csaj lemerevedve bámult rám...Lehet,h csak én kombinálok nem is tudom már. Pár hete kérdeztem tőle, h mi van a csakszival és azt mondta,h már biztos benne,h már nem kell neki. Szalagavató után alig akart eljönni buliról. Elég furcsa volt számomra a dolog és folyton a csajjal beszélgetett a fejem felett, és aggódott érte,h fog hazamenni stb...
2011. dec. 11. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hm...hát a párod eléggé össze lehet zavarodva, nehéz megmondani hogy volt-e köztük valami, lehet csak egy csók...az a másik csaj meg lehet nem tudta hogy komoly a kapcsolatotok...
2011. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
párom megkérdeztem,h mi volt és tagadott mindent! Azt mondta,h soha sem fog megcsalni.
2011. dec. 12. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!