Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ha egy pasi külsőleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy pasi külsőleg nem tetszik automatikusan bekerül a "barát zónába", ahonnan esetleg idővel kievickélhet, ha bejövős akkor könnyebben adtok neki esélyt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a barátzóna dolog szerintem marhaság. Mármint az a része, hogy a pasik ezen így ki vannak akadva.

Szerintem annál nagyobb előrelépés nincs, mint hogy bekerüljön valaki a barátzónába, mert akkor már hagytam, hogy közel kerüljön hozzám. Onnan már csak egy pici lépés a következő szint. Legalábbis nekem az összes kapcsolatom úgy alakult ki eddig, hogy barátságból lett szerelem... sőt igazából a barátság folytatódott, csak jött hozzá egy kis plusz.

2011. dec. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a friendzone-ból is van kiút, csak sok töketlen pasi inkább nyafog a saját helyzetén ahelyett, hogy kihasználná azt a közelséget, amibe került egy lánnyal, és megpróbálná meghódítani a szívét. nem nehéz, nekem is eddig barátságból lettek kapcsolataim. sőt, egy 3 és fél éves kapcsolatom olyan emberrel lett, aki külsőleg nem is tetszett eleinte, és 1 évig csak barátok voltunk. lehet, hogy egy helyesebb srácnak előbb adok esélyt, de a kevésbé helyesnek is adok, ha igényt formál rá, és a személyisége nekem is tetszik.


sok pasinak vannak olyan elképzelései, hogy becsajozni max 1-2 hétig tart. igen, van ilyen, de nagyon sok lány olyan sráccal szeret összejönni, akit már elég jól megismert pár hónap alatt.

2011. dec. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kell barát zónázni:S Legtöbb barátságból van a szerelem, baráti körökből. Amilyen zónára gondolsz az nem baráti hanem esélytelen zóna inkább. Vagy nem jösz be zóna és nincs olyan, ha barát zóna akkor vége mindennek. A "maradjunk csak barátok" nem azt jelenti, hogy azért barátság, mert akkor esélytelen lehet hanem ez egy lepattintó szöveg.
2011. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

én soha nem tudtam beleszeretni egy jó barátomba!

pedig van egy ffi,aki mindent megtenne értem,nagyon jó ember,vicces,intelligens és jóképű is,de mégsem menne nekem!

nálam már az első pillanatban elválik,h lehet-e valami köztünk a pasival,vagy csak és kizárólag barátság!

nála is ez volt!találkoztam vele és eldőlt,h nagyon jó barátom lesz,de nem több!pedig tényleg álompasi!

szval nálam pl. nincs kiút a ,,barátzónából"!

25n

2011. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokszor rá kellett már döbbennem, hogy a belső tényleg sokkal többet nyom a latban, és ez nem egy légből kapott szöveg. Nekem egy srác akkor kelti fel az érdeklődésemet, ha van személyisége, kisugárzása, mivel ezek mellett többnyire észre sem veszem a testi hibákat (kivételt képez ez alól a Quasimodo-megjelenés, bár az szerencsére elég ritka).
2011. dec. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
- en is eddig csak olyan lanyokkal talakztam akik max csak jo havernek akarnak es ez nem szegyeltek ki jelenteni is hamar :-s ... es hiaba probalom randira hivni vagy valami mindig csak a kifogasok jonnek .. vagy a felhaborodottt beszolasok , hogy miert nem veszem mar a lapot , hogy nem akar es eksz ..... szoval a kitartast kihuzhatom mert atttol csak egy dolakodo alat vayok :(:( .........u . i . nem azert van mert tul magasara teszem a mercet ... veig probaltam mar azon az u.n. 110 es saklan mindent ugyan az az eedemeny :-s .... egyebkent en a csendes visszahuzodobb lanyokat kedvele e nem a plaza macsakakat 23f meg nem volt baratnom :(
2011. dec. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!