Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barát vs pasi? (több lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy lehet fontosabb egy lánynak a barátja mint a pasija? Most nem arra gondolok hogy többet legyen a barátjával, de lehet olyan fontos neki egy barát mint a pasija? Én is fiú vagyok szóval nem két barátnőt kérdezek. Nem akarom megszerezni magamnak, csak érdekel hogy Ti csajok hogy álltok ehhez a kérdéshez.


15f


köszi.


2010. nov. 27. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A vőlegényem egyben a legjobb barátom is, de soha nem rangsorolnám őt és a barátaimat, senki sem várja el tőlem.


Gyerekes dolog ilyet kérni.

2010. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első szerintem félreérted. Nem akarom én rangsoroltatni vele, sőt soha nem fogom neki mondani hogy dönts, mert nem ezért kérdeztem. Csak kíváncsi vagyok, hogy álltok hozzá.
2010. nov. 27. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
más kategória, nem nem nem, gyerekkorban még elmegy ez, de nem lehet közös lapon említeni. Barát az barát, "pasi" meg az más.
2010. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a legfontosabb barátomat elvesztettem. A párom egyben a lelki társam, a többi nem érdekel. Azok csak haverok, ismerősök, sosem kerülhetnek a párom elé rangsorban. mikor a párom nem volt, akkor sem számíthattam rájuk igaz barátként.
2010. nov. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, én arra a kérdésre adtam választ, amit te feltettél, nem arra, amit kigondoltál.


Nem tudnám, de nem is akarnám megmondani melyikük a fontosabb, mert tudom, ha azt mondom, megöltem valakit, ők csak annyit kérdeznének, hogy van ásód és talicskád, vagy vigyek én?


A legjobb barátom nem tudna olyat tenni, amit soha nem bocsátanék meg neki, a szerelmem soha nem akarna.


Remélem így már érted.

2010. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!