Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem visz haza?

Figyelt kérdés

13 hónapja vagyok együtt a barátommal.Kicsit zűrösnek indult a kapcsolatunk a szüleim tiltottak tőle,de aztán több hónap titkolózás,hazudozás és bújkálás után megengedték,h fljárjon hozzám.Azóta megszerették-mindennap együtt vagyunk.Nagyon szeretjük egymást.

Egy dolog aggaszt: soha nem hívott még be a házukba.Amikor titokba találkozunk sokat voltunk kint előttük,azóta is többször volt,h haza szaladt valamiért én vele voltam és nekem meg kellett várnom a kapuba vagy a kocsiba.Ismerem a szüleit és két nővérét is. Nagyon aranyosak.Ők sem úgy álltak eddig hozzám,h láttam volna rajtuk,h bármi problémájuk lenne velem-sőt mindig mosolygósak.

Egy barátnőmmel bveszélgettünk már erről és az ő véleménye az volt,h a párom nem akarja,h lássam szegényebb körülmények között élnek.Ezzel tisztában vagyok,h főleg édesanyámhoz képest szegények.Látszik az udvarról és a ház külsejéről is h nem úsznak a pénzben,de ez engem nem érdekel.Lehet nem egy nagy dolog ez-de nekem nagyon sokat jelentene..

Hogy hozzam fel neki?-


2011. dec. 11. 12:30
 1/5 Kobudera ***** válasza:

Pont így, egy kávézóban, és kezd így:

- Figyelj szívem, van valami ami már egy ideje aggaszt, megbeszélhetnénk?

Igent fog mondaná, akkor ezt így kifejted és megérti...

2011. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a szegények nem járnak kávézóba.
2011. dec. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Szerintem még a végén jól is fog esni neki, az hogy nem érdekel téged az anyagi helyzete és az, hogy a szüleivel is akarsz találkozni!

Mindent csak őszintén!

2011. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fő az őszinteség. Beszéld meg vele tuti megfogja érteni.
2011. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

h miért nem visz haza azt szerintem már megválaszoltad..mert szégyenli h szegények vagy lehet a szüleit.. én most leszek 10hónapos a barátommal és ugyan ez a helyzet csak én nem merem haza hozni..


hogy hozd fel neki? háát.. olyan helyen mond ahol nem bír elfutni vagy elmenni hanem végig hallgasson. mond el h téged nem érdekel h szegények, kérdezd meg h te talán azért szeretsz mert pénzem van? nemhiszem (:

2011. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!