Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom karácsonykor visz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom karácsonykor visz először haza. Illene vinnem valamit a családjának? Hogy viselkedjek, hogy megkedveljenek?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónaposak leszünk decemberben. Ő már ismeri a szüleimet, családomat, én viszont még nem az ő családját, még nem is voltam náluk. A szülei mondták neki, h hívjon el karácsony utáni nap a családi vacsira a nagyszülei házába. Ott lesz az egész közeli rokonság. Az a gáz, hogy nem vagyok társasági ember, csendes, visszahúzódó vagyok, és nem szeretem a tömeget, márpedig ott lesz sok-sok ismeretlen ember, akikkel ezentúl gyakran fogok találkozni, hisz úgy tervezzük, együtt éljük le az életünket (bár ezt így még korai kijelenteni, de biztosak vagyunk benne:D). Tehát ott találkozok a családja összes tagjával először, és félek, mert hirtelen beledob a mélyvízbe. Hogy viselkedjek? Hogy nyerjem el a tetszésüket? Nagyon félek, mondta a barátom, h ha nem akarok, nem kell mennem, de sztem nem lenne illedelmes visszautasítani ezt a meghívást, meg hát meg szeretném már ismerni a családját, csak félek... És a nagy kérdés még az, hogy mit vigyek a családjának? Üres kézzel nem kéne beállítanom. Gondoltam rá, h sütök valami sütit, és valami szép karácsonyi tálcán v tényéron elviszem. Ez jó? Vagy kéne még valamit?:D

17/L


2010. nov. 22. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a süti jutott eszembe, de aztán jó finom legyen :)
2010. nov. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a süti szuper ötlet, főleg ha te sütöd! Én mellé még vinnék egy üveg jobb minőségű bort, és ennyi bőven elég. Ha normális családja van, úgysem azt nézi,mit vittél, de azért kedveskedj valamivel! Viszont túlzásba ne ess, nehogy azt higyjék, hogy le akarod őket kenyerezni. Csak legyél természetes, kedves és figyelmes, hidd el, nyert ügyed lesz!:) Sok sikert!


Ui.: szerintem akár a párodat is megkérdezhetnéd, hogy mit vigyél, illetve minek örülne a család leginkább. Hátha van egy két jó tippje, plusz örülni fog, hogy fontos neked is a családja szimpátiája:)

2010. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Menj el mindenképp!Süti jó ötlet vmi finomat!De megkérdezhetnéd barátodat is hogy minek örülnének igazán végülis ő csak jobban ismeri őket!:D

Az meg hogy tömeg lesz ne riasszon el mert ha úgy mész oda eleve el van Cs...ve az estéd,csak pozitívan....mosolyogj és beszélgess!

2010. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
WOW! Kisértetiesen hasonló a helyzetünk. Engem is elhívott Karácsonykor a szüleihez, viszont mi még csak 1 hónaposak vagyunk! Én valószínű ezt még nem vállalom be! :) De a süti remek ötlet, és szerintem is dukál mellé a bor! Sok szerencsét, szorítok ;)
2010. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A süti tényleg jó ötlet, azt mindenképpen vigyél, sztem más nem kell. Én is ilyenkor lettem kb. bemutatva mindenkinek csak ott névnap, vagy szülinapi alkalom volt voltak vagy 25en. Én is olyan vagyok mint te, nagyon félénk és csendes, én is féltem, és izgultam, de túl vagyok rajta már egy éve:) és mi még akkor még csak 1.5 hónaposak voltunk, úgyhogy nekünk még korábban volt ez meg:) na meg persze fordítva is, úgyhogy nyugi, csak add önmagad, ha csöndes vagy ott sem kell kiabálnod, és érezd jól magad, nevess ha ők is nevetnek, válaszolj ha kérdeznek :D
2010. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sütemény a legjobb és ügyelj a csomagolásra,nagyon jó ötlet a karácsonyi tálca stb. Szerintem felesleges más ajándékon gondolkodnod,mivel tömeg lesz,így mindenkinek úgysem tudsz vinni valamit,mert az anyagi csőd és nincs is értelme egy halom személytelen ajándékkal beállítanod.Ne izgulj,kérdezd ki előtte a barátodat,hogy kik lesznek ott és róluk mit kell tudni.A nőknél különösen be tudsz vágódni,ha konkrétan rákérdezel,hogy a kis Bettike hogy van( pl. a kislánya),mert a barátod rengeteg képet mutatott róla és olyan aranyos.Ezzel megvetted magadnak azt a nőt és ha már egy emberrel el tudsz beszélgetni a többiek csak úgy ragadni fognak rád.Nem lesz semmi gond! :)
2010. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ne kapkodj ne légy ideges és ha kérdeznek rendes hangon válaszolj! :-)
2010. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!