Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közeleg a karácsony, szilveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeleg a karácsony, szilveszter, és kettesben szeretnénk lenni a párommal, viszont ehhez nincs megfelelő helyünk. Tudnátok segíteni? (Bőv. Lent. )

Figyelt kérdés

Itthon nem maradhatunk, hiszen mindenki itt lesz nálunk. Szóval a családi segítség teljes mértékben kilőve. Nagyon szeretnénk kettesben lenni, hiszen ez lenne az első közös karácsonyunk.

Apartmanra, panzióra és társaira már gondoltunk, de sajnos nincs pénzünk kifizetni (összesen kb. 20.000 Ft-ból gazdálkodhatunk, és egy hetet (~ 6 éjszaka) szeretnénk kettesben tölteni).


Neten próbáltam már keresgélni, de semmi pozitív eredmény nem született. Ebben szeretném a segítségetek kérni.


Szegedi apartman, szoba, diákszálló, üdülőház, panzió, vendégház, hostel, akármi jó, csak kettesben tudjuk tölteni ezt az időt.


Pár infó, hátha segít:

- A párom nagykorú, én még nem. (Szóval, papíron "gyerek")

- Kb. 20.000 Ft-unk van szállásra.

- Szegedi szállások jöhetnek csak szóba (viszont ott bármilyen).

- December 27-étől január 3-áig kéne szállás (3-a reggel a távozás időpontja).



Megköszönném ha tudnátok linkelni, ha találtok valamit. Tényleg nagyon fontos volna ez nekünk.


Előre is köszönöm a segítségetek.


2011. dec. 11. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
a google a barátod.
2011. dec. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szegedi vadasparkban meghúzhatjátok magatok, a barátod meg téged is.
2011. dec. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből, ennyi idő időse sehová sem tudsz elmenni:) főleg nem úgy, hogy ne haljatok közben éhen. Első közös karácsony - ergó nem régóta vagytok együtt, te még 18 se vagy. Szóval, a legjobb megoldás, hogy maradtok a feneketeken, a karácsonyt mindenki a családjával tölti, amúgy meg minden napra találtok ki magatoknak valami programot. Ennyi.
2011. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hetet pláne szilveszterkor fizikai képtelenség kihozni ennyi pénzből :) Ha valami rokon elutazik szilveszterezni akkor max hozzá kell beköltözni én ezt oldottam meg tavaj de másképp ekkora keretből szerintem nemigen mehet. 21/F
2011. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Látszik hogy még gyerek vagy!

1) A pénz nem a fán terem! Zsebpénzből senki ne akarjon kapcsolatot!

2) K.... nagy igényeid vannak! Felnőtt emberek sem mennek el ilyen sok napra! Mi a f@szért nem elég első alkalommal maximum 3 nap??!!!

3) 20000-ért egy hónapra is lehet vidéken még albérletet is találni

4) ELŐBB NŐJÉL FEL, AZTÁN PASIZZ!

2011. dec. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!