Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem sok ünnep ez egy kicsit...

Nem sok ünnep ez egy kicsit erre az egy hónapra Advent, Mikulás, Karácsony, Szilveszter?

Figyelt kérdés

Alig vannak ünnepek az év többi részében, a december meg teli van nyomva ünnepekkel...Több ünnepet tavaszra és nyárra!


Január-Újév

Február...........................................

Március-az 1848-as forradalom ünnepe

Április-Húsvét

Május-A munka ünnepe

Június-...........................................

Július-...........................................

Augusztus-Nemzeti és állami ünnep

Szeptember-..........................................

Október-Nemzeti emléknap

November-Mindenszentek

December-Advent, Mikulás, Karácsony, Szilveszter


2011. dec. 1. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Advent nem igazán egy ünnep. Az a karácsonyra való felkészülés ha jól tudom, de gyertyagyújtogatáson kívül nem nagyon csinálsz mást. Egyébként meg inkább legyen minden egyszerre így az év végén, mint hogy egész évben ünnepelgetni kelljen...
2011. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem olyan sok ez,ha jól belegondolsz. Advent maga nem ünnep,mint az első írta. Bár manapság már vannak,akik mind a 24 napra adnak ajándékot a gyereküknek-ha akarod,betartod,ha nem akarod,akkor nem. Mikulás-szintén kisgyerekes ünnep.Karácsony-3 szép nap családi körben,a legjobb :) Szilveszter-én személy szerint ritkán tartom,legtöbbször átalszom,nem nagyon hat meg.
2011. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

> Nem sok ünnep ez egy kicsit erre az egy hónapra

Nem, nem sok. :)


> Több ünnepet tavaszra és nyárra!

Kisebb ünnepek vannak bőven:

[link]

2011. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
41%

Nincs túl sok ünnep decemberben, viszont tényleg többi évszakban több kéne :S

Hiszen minden ünnep egy újabb alkalom amin lelkiismeret furdalás nélkül mindenki részeg :D

2011. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
előző vagyok és tudom hogy a december nem évszak hanem egy hónap :D kicsit rosszul fogalmaztam asszem :S
2011. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó ez így, mert a tél hosszú és sötét, így legyen ekkor sok ünnep, míg tavastól őszig jobban eltelik az idő, mert több időt tölt az ember a szabadban.

Szegény Dél-Amerikaiak, ott a tél júniustól augusztusig sokkal unalmasabb, és a nyaralás és a karácsony, szilveszter és a karnevál mind együtt van nyáron.

Nem a meleg Brazíliáról, hanem a hidegebb Dél-Argentínáról beszélek...

2012. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyár nyaralás, ősz szüret, tavasz kirándulások, na meg tavasztól őszig vár a kert. Mindig van valami. A tél kissé unalmas, de januárban ott vannak a bálok és karneválok...
2012. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, bár lehetne 2x is évente :)

Amúgy én mit mondjak? Decemberben van ezeken kívül, a kicsi név-és szülinapja, megismerkedésünk évfordulója, házasági évforduló :))

2012. szept. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, hogy elírtam! Házassági évf. :)))
2012. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!