Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas az, hogy miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas az, hogy miután szakított velem a barátom, keresem az emberek társaságát, és pont az egyik haverjával beszélgetek akivel hasonlítunk egymásra?

Figyelt kérdés
Barátommal 3-4 hete jártunk,egy héten egyszer taliztunk a suli miatt,épp akartam vele beszélni,hogy többet kéne találkoznunk.. De most dobott,hogy egy hete ezen rágódott,hogy nem tudja mi van de neki ez nem fog menni..Mondtam,hogy próbáljuk meg,hogy többet találkozunk.. De nem adott esélyt.. Hát kénytelen voltam elfogadni a döntését.. Most akivel tudok,beszélek,bármiről,nem muszáj a problémámról. Aztán ráírtam egy haverjával,és most jól elbeszélgetek vele mindenről és sok a közös bennünk. De nem szánalmas ez részemről??
2011. dec. 11. 17:22
 1/2 szamóca.. ***** válasza:
alapvetően elítélném hogy a barátjával kezdesz ármit is - mert nyilván érzed hogy valami vn, különben nem kérdezted volna. de nálam van egy olyan szabály, hogy 3 hónap alatt nemigazán tekintem kapcsolatnak a "kapcsolatot". majd ha túléltünk együtt annyit, akkor. aztán főleg hogy heti egyszer taálkoztatok, hát kapcsolat ez egyáltalán?
2011. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából azért kérdem,mert nekem ez most szokatlan,hogy pont az egyik ismerősével jövök ki most jól,és hasonlítunk egymásra. Ilyen még nem volt velem. Hát nem rajtam múlt,a volt barátomon múlt az egész.. De ha nem érez semmit,nem erőltethetem.
2011. dec. 11. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!