Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, akiknek a magas lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek a magas lányok jönnek be, nektek miért pont ők jönnek be? Mi az ami megfog bennük?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom te egy alacsony lány vagy. Az a fiú akinek a magas lány jön csak azért mert magas elég hülye. Egy csaj nem azért jön be egy fiúnak azért mert magas vagy alacsony. Aki így válogat nagyon felszínes.
2011. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

nekem a magas lányok konkrétan kiemelve nem jönnek be...bejön minden stílusból az,ami jó. de ha magas nőről beszélünk akkor az tetszik egy magas nőben,hogy szép hosszúak a lábai és amikor terpeszt az aztán náluk a szexi igazán :)szép hosszú zabálni való combok : ))


23/F

2011. okt. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

hosszú lábak


általában modell alkat

2011. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
A barátomnak a hosszú,formás combok a gyengéi,neki ezért jönnek be a magas lányok.
2011. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert én is nagyon magas vagyok és nem fogok hajlongani. Az alacsony csajok pedig taszítanak, olyan gyerekes a külsejük.
2011. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Jobb, ha térdelve szopnak, mint állva
2011. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
alapvetően hozzám egy legalább 175cm-es csaj illene (plusz magassarkú), ennek ellenére az alacsony lányok tetszenek jobban (nem tudom pontosan miért is???). persze vannak nagyon-nagyon gyönyörű magas lányok is. a magasabb lánynak azért bitang jobb lábuk lehet, jobban mutat. meg ugye nem törik el a nyakam és a derekam hogy le kell hajolnom 160-170-re...
2011. okt. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is magas vagyok, magasabb, mint a sokévi átlag, így elég furán érezném magam egy alacsony lány mellett. Valahogy nem érezném, hogy sorsközösséget vállal velem a magasságban :D Na meg így lehetőséget kapnak a magukat húdemagasnak (170-180) tartó lányok, hogy magassarkút vehessenek fel a jelenlétemben ^^ A még magasabbak dettó.

De már kikötöttem egy 178 centis mellett, néha cukkolom, hogy pici :DD

2011. okt. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ájron ***** válasza:
86%

Az elegancia fog meg bennük. A kecsesség. És az hogy nem egy törpéhez kell LEhajolnom, hanem egy istennőhöz ODAhajolnom. (Nem sértésnek szántam a törpét)


Még egyszer kihangsúlyoznám: az alacsony csajokkal sincs bajom, de a magasat preferálom külsőre.

2011. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nekem bejönnek a hosszú lábak,
2013. jan. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!