Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jobban megbecsü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobban megbecsülik a "nem toplistás" srácok a lányokat?

Figyelt kérdés

Ma például egy srác a suliból elhívott teázni, tök helyes, meg aranyos, de régebben csúnyácska volt, fogszabályzós, ezért ráragadt a szerep. Viszont a 3 év alatt rendesen megváltozott, mégse került be az "eldobom az agyam" kategóriába, pedig megállná ott is a helyét:)

Szóval észrevettem, hogy sokkal figyelmesebb, mint más ún. jó pasik. (kihúzza a széket, lesegíti a kabátom, fizet, kikapcsolja a telefont, stb...)

Csajok, ti is megfigyeltétek, vagy csak én látom így?:)

14L


2011. dec. 11. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Becsüld meg, és csapj le rá gyorsan! Ritka egy jó fiú az ilyen!
2011. dec. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát persze;)
2011. dec. 11. 22:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocs de ezt mondom, de nem.


Most örül, hogy egy csinos lány elment vele teázni. Ha nem te vagy álmai nője, amint megérzi, hogy jó kategóriában van le fog cserélni másra.


Ez nem függ a toplistás-nem toplistás stásztól, csak a belső jellem kérdése.


25/F

2011. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Előző, ne magadból indulj ki!
2011. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert nekünk sokkal kisebb esélyünk van bnőt találni, ezért ha mégis sikerül, értelemszerűen jobban megbecsüljük. Csak kár, h ha egy nála jóképűbb srác feltűnik a színen, akkor dobni fogod szegényt.
2011. dec. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem fogom dobni, mert szeretem:)
2011. dec. 12. 16:18
 7/13 anonim ***** válasza:
De addig szereted csak, amíg nem találsz nála jóképűbbet. 14 évesen meg főleg.
2011. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De nálam nem a "cukiság" a döntő pont, hogy kivel járok:P
2011. dec. 12. 18:23
 9/13 anonim ***** válasza:
pippantsd le nagyszünetben
2011. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát a mai lányok pedig valóban olyanok, de ez van a konkurencia az oka, én 100%-osan megbecsülném...


17/F

2011. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!