Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig képes az ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig képes az ember a párja kedvéért másnak lenni mint amilyen valójában?

Figyelt kérdés
Én azt gondolom,hogy az ember alapjában nem változik. Az egyik haverom most nagyon szerelmes és a csaj kedvéért teljesen kifordult eredeti önmagából.Ezt úgy kell érteni,hogy más zenét hallgat a csaj kedvéért mint amilyet valójában szeret,más ruhákban jár mint eddig csak amiatt mert a csajnak nem tetszett az eddigi stílusa. Nem áll szóba a lányismerőseivel a neten még azokkal sem akikkel eddig napi kapcsolatban volt,gondolom ez is a friss barátnő miatt. Létezik ekkora változás szerintetek? Tényleg nem hiányzik valakinek a régi énje?
2011. dec. 11. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha van minimális öntudata, max ideig-óráig. Én épp ezért sosem várom el, hogy egy srác változzon, mert úgysem fog igazán soha. Ha nekem nem meg nem tetszik úgy, ahogy van - vagy fordítva - akkor kár erőltetni.
2011. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valami attól él, hogy változik. A levelek, a fák, az állatok, az EMBEREK... te élsz?

Úgy vélem, hogy ő nem színészkedik, egyszerűen egy lány miatt változáson megy keresztül, ami teljesen magától értetődő. Mikor megszereztem a barátnőm megvalósítottam önmagam teljes egészében, pozitív változáson mentem keresztül emberileg, adtam magamra (gyakrabban járok fodrászhoz, minden nap fürdök, használok izzadásgátlót, borotválkozom, stb) és nem (csak) miatta, hanem hogyha nem tenném, akkor rossz lenne a saját közérzetem.

Miért ne létezne ekkora változás?

Ő most ilyen valójában, nem pedig egy álarcot vett fel más kedvéért. Plusz a párkapcsolatok elején mindkét fél próbálja a legtöbbet nyújtani magából, természetes, hogy ilyen.

2011. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom,habár a haverom azt állítja,hogy azért a változás mert neki is ez tetszik. Mi meg csak lesünk,hogy egy hét alatt hogyan is lehetséges ez!?
2011. dec. 11. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én se lennék 'más', sosem színészkednék egy percet sem más kedvéért.
2011. dec. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Másodiknak. Igen,az természetes,hogy egy nőért akár képesek vagyunk változni. De én például nem változtatnék a zenei ízlésemen és nem lökném el az ismerőseimet csak amiatt nehogy a barátnőm duzzogjon.Szerintem előbb utóbb előbújik az igazi énje mindenkinek ha a szerelem már nem a kezdeti szakaszban van.
2011. dec. 11. 22:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne csak ebben a végletben gondolkodj... szerinted van olyan ember, aki olyan zenét hallgat, ami nem tetszik neki?

Azért hallgatja azt a zenét, amit a barátnője hallgat, mert tetszik neki, nem pedig mert ezzel akar nála bevágódni... -_-

2011. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Másodszor nagyon sok embernél úgy van, hogy azzal tölti az idejét, akivel a legjobban érzi magát. Nálam is. Ha van barátnőm, akkor minden szabadidőm vele töltöm, mert nagyon szeretem... ha nincs, akkor a barátaimmal. Ez így megy. Változik az ember értékrendje, prioritása.
2011. dec. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

" Az egyik haverom "


Tippelhetek?Te egy lány(nő)vagy kérdező....

2011. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rossz tipp. Nem értem,hogy egy haver szóból hogyan is vontad le ezt a következtetést?! Nem fogom azt írni rá,hogy spanom mert nem vagyok már tini,hogy ezeket a szavakat használjam. És a "barátom" szót sokan itt félreértenék abban is biztos vagyok.De inkább a kérdésemre várom a véleményetek.
2011. dec. 11. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy azért kell másnak lenni, mert mindig a nők diktálnak. Ők nem szeretik ha kedves vagy és visszahúzódó, így a kedvéért szemétnek és nagy bulizósnak kell lenni. Nem szeretik ha borostád van, így minden nap borotválkozás van. Nem szeretik ha nem a legtrendibb a hajad és a ruhád, így komplex ruhatárat kell szerezned. Nem szeretik ha gyengébb munkaheleyed van, így váltanod kell. Ez itt a nagy baj.
2011. dec. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!