Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tarthatnám vele a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tarthatnám vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon színpatikus fiú az iskolában, táncpróbán ismertem meg, de a táncnak már vége, és későn kezdtem el vele úgymond kommunikálni...párszor már cseteltünk, egyszer meg is lepett hogy 4 órán át beszélgettünk írásban, pedig általában fél órákat szokott fenn lenni...

Próbáltam elhívni egy programra ő lelkes volt, de családi program közbe jött....


AZ lenne a problémám, hogy még egy meghívást már erősen nyomulásnak éreznék, cseten már félénken merek ráírni, mert bár egy idő után közvetlen volt és beszédes, nem tudom mit gondol, hogy csak úgy írogatok...mesélgetett magáról a családjáról...


Szóval félénk vagyok kicst ilyen ügyben, és nagyon nem szeretném ha félre értene (mármint nem vagyok az a férfifaló aki csak úgy rátapad a fiúkra, általában ők találtak meg engem mindig, de nagyon színpatikus és távol érzem magamtól sajnos....szeretném kicsit behozni a társaságunkban, de nem tudom hogy fogjak neki, még azt se tudom mivel írhatnék rá legközelebb....


Nem vagyok nagy horoszkóphívő, de a Bika jegy jellemzése ráillik: nyugodt csendes, zárkózott, lassan nyílik meg, és nem túl kezdeményező....

De ha ráírok 2 másodpercen belül jön a visszaköszönés...és hosszan ír...


Szóval hogy szólítsam meg? hogyan tovább? Mit tegyek hogy ne legyen nyomulás, mégis sikerüljön kicsit közelebb hozni?


2011. dec. 11. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

fogalmam sincs mert nemtudom


határozott talán

2011. dec. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, egy másodszori meghívás valamerre, nem rossz, mondod, hogy; Mivel a múltkori találkozás nem jött össze, ekkor meg ekkor nem érnél rá, hogy elmenjünk valamerre vagy ilyesmi?:) " legyél ugyan olyan mint voltál, úgy látszik kezdesz belé szeretni. :))) Sok sikert és ki tartást, remélem jól alakulnak a dolgok ^^ !
2011. dec. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szimpatikus és szívesen járnál vele akkor miért baj ha ő is rájön hogy tetszik neked és ezért akarsz vele közös programot. Vagy úgy gondoltad hogy majd titokban jársz vele míg ő azt hiszi majd hogy csak barátok vagytok és egyszer csak bejelented hogy fél év múlva összeházasedtok mert már annyira szereted?
2011. dec. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan hivd el valahova sétálni vagy ha van kutya akkor kutyatsétáltatni :D vagy nem tudom hogy hány évesek vagytok de forraltborozni:) tuti te is be josz neki ha o félénk akkor te hivd el ne várd a sultgalambot es ez nem nyomulás :)
2011. dec. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj rá, hogy mivel a múltkori tali elmaradt, ezért menjetek el ide vagy oda... aztán ha összejön akkor jó, és várd meg hogy ő mit lép, ha meg valamiért mégse jó a dolog akkor meg legalább hamar kiderül, és nem várakozol feleslegesen tovább.
2011. dec. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal, hogy ráírsz és esetleg kedvesen viccesen megjegyzed hogy a múltkori tali elmaradása után illik egy másikat szervezni nem lépsz túl semmiféle határt.

De képzeld magad a helyébe; a lány lemond egy programot majd alig ír.

Ez elég kiábrándító lehet, mivel te mondtad le a találkát szerintem ebben az esetben neked is kéne újat szervezni, vagy addig halogatod és tétovázol, míg keres mást mert azt hiszi már nem érdekel téged.

2011. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt hiszem félreérthető volt, neki jött közbe más, ő mondta le...
2011. dec. 12. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezért hívd el újra....

Egy próbát megér..

2011. dec. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!