Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinél facebookon (mondjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinél facebookon (mondjuk egy nőnek) az adatlapján az érdeklődésnél, nem csak az van kinn, hogy férfiak, hanem az, hogy férfiak és nők, az azt jelenti, hogy nővel is kialakítana kapcsolatot, tehát biszexuális?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Miért? Te is biszexuális csaj vagy?
2011. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A facebookon ezt gyakran félreértelmezik, ugyanis a facebook nem egy tárkereső, hanem elsősorban közösségi oldal, ugyhogy úgy gondolják, hogy ez nem a szexuális beállítottságra vonatkozó kérdés , hanem arra vontakozik, hogy csak férfi, női vagy mindkét nembe tartzókkal fel akarja venni a kapcsoltot. (de egyébként igen, aki tudatosan bejelölte mind a 2őt az bi )
2011. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam kutyák, macskák van kint.
2011. dec. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem, én nem vagyok biszexuális, csak megláttam egyik ismerősömnél, és nagyon elcsodálkoztam rajta...:)
2011. dec. 8. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A másodiknak igaza van. Ott nem a szexuális orientációra kérdeznek rá, hanem hogy inkább kivel ismerkednél, barátkoznál.
2011. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát jó, de én akkor sem írnám ki, mert nagyon is félreérthető. Én úgy gondolom, hogy amelyik nő így írja ki, ő azért valamennyire érdeklődik a nők iránt is...mert amúgy a legtöbb nő, azt írja ki az érdeklődéshez, hogy férfiak.... A férfiak pedig egyértelműen azt írják ki, hogy nők. Aki mindkettőt kiírja, háát...az azért jelenthet valamit...

Ez az én véleményem. :)

2011. dec. 9. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Osztom az utolsó válaszadó véleményét.
2011. dec. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg heteró férfi férfival ismerkedne barátkozás céljával, mert barátkozni lánnyal nehézkesebb, ha kapcsolatban van. Én meg nem fogok csak azért mert nő, vagy mert férfi valaki nem barátkozni vele, ezért mindkettőt kellene bejelölni. Viszont mivel orientációra gondolhatnak, ezért egyiket sem jelölöm be. Hülyeség erre válaszolni, avagy orientációt kéne kiírni. Erre meg senki nem köteles válaszolni. Amúgy nem szeretem a női társaságot, hogy a szimpla barátkozásra térjünk vissza.

24/F

2011. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lehet az érdeklődési körénél az van kint, hogy barátság, és nem az hogy kapcsolat.
2011. dec. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, ha valaki kapcsolatban van kozben kiirja az erdeklodeshez ferfi(abban az esetben, ha az illeto no), akkor az ugy jon le, mintha azt mondana " igen kapcsolatba vagyok de nyitott vagyok ismerkedni ferfiakal" Szoval sok felekeppen lehet ertelmezni, a legjobb ne irni semmit.
2011. dec. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!