Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvarolnak a mai pasik? Akiknek komoly szándékaik vannak az adott csajjal.

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Az is érdekli őket, amit mondasz, nemcsak a melled meg a segged.
2011. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Akinek van egy kis esze, az sehogy. Ha tetszik az adott lánynak, akkor az úgyis belezúg a külseje miatt. Ha nem, akkor pedig az udvarlás se segít.
2011. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én szimplán kedves vagyok vele és igyekszem minél jobban megismerni.
2011. dec. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

14.00 tök igaz!Az elsődleges a külső.Ha nagy a kémia,nagyon bejöttök egymásnak.Ezután már a viselkedéstől függ....


Ha már az elején elbukik a dolog a külsőn és nem tetszel a nőnek,akkor buktad az egészet.Az nem igazi szerelem,ha az egyik a belső tulajdonságok miatt fogadja el és szereti meg a külsőd is....

2011. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyan udvarolunk? Ahogy a csajok megérdemlik... :)
2011. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es:

Szerintem meg nem igaz. Az ellenpéldám:


Egyik kollégám úgy különösebben nem jött be külsőre, de nagyon jó volt vele beszélgetni, jól éreztük magunkat együtt. Aztán kisebb jelekből észrevettem, hogy esetleg tetszem neki és megnéztem magamnak jól. Vékony (inkább gebe), magas, fiatal kora ellenére erősen kopaszodó, emellé elég kölyökképű. Tehát nem az a tipikus "álompasi" a legtöbb nő szemében :) Mégis bátorítottam egy kicsit, mert valami nagyon megfogott benne...

Hát, nem bátam meg :D Amióta tudom, milyen, mire képes, azóta már csak a közelségétől, látványátől, illatától felizgulok.


És eddig majdnem mindenki visszautasította... Hát, nem tudják, mit vesztettek ;)

2011. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dottorre ***** válasza:
Én személy szerint sehogy. Soha nem is voltam ilyen. Beszélgetés, séta, aztán mozi max, és összejövés :)
2011. dec. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
omg... pasik,most őszintén. szerintetek ha ti nem vagytok képesek lépni ha bejön egy csaj,akkor mi fogunk ha belétek zúgtunk??? nem lehettek ennyire töketlenek,és nem a külső számít.. meg ha valaki nem húú dejó pasi az még nem jelenti azt hogy 0 esélye van. ha olyan személyisége van hogy levesz a lábamról,akkor teljesen mindegy hogy néz ki.
2011. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
"akkor mi fogunk ha belétek zúgtunk??? nem lehettek ennyire töketlenek" - konkrétan miért is nem léptek ti? Ha már itt az a fene nagy egyenjogúság? :)
2011. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!