Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban élő nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban élő nők! Ti mit tennétek, ha a párotok a fejetekhez vágná, hogy "bárcsak nagyobb melled lenne"?

Figyelt kérdés
Ugyanis tegnap reggel megkaptam... Azóta sírok, mert nagyon nagyon bánt a dolog, mert erről nem én tehetek, és tudja, hogy nagyon nehezen tudom elfogadni az alakomat, és eddig azt hittem, hogy neki így, ahogy van tetszik:( Igazából én mondom mindig, hogy legyen őszinte, de szerintem ez már egy kicsit bunkó dolog volt:( Ti hogy reagálnátok? Vagy szerintetek ne vegyem ennyire magamra?
2011. dec. 11. 16:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, ha tíz centivel rövidebb lenne neki, akkor akár királynő is lehetne!
2011. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
49%
"Akkor vegyél egy párral nagyobbat!"
2011. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy Te meg jobban örülnél, ha neki nagyobb lenne a farka. Ez kb ugyanolyan súlyú sértés.
2011. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

én nagyon kiborulnék

nekem is kicsi, de sosem mondott ilyet

remélem nem is fog, mert tuti nem tudnám feldolgozni, így is önbizalomhiányos vagyok...

2011. dec. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Megsimogatnám a farkát, és közölném vele, hogy nekem is sikerült a kis gilisztájával összebarátkoznom...

Amúgy nem tudom, ez nagyon nagy bunkóság volt a párodtól, engem hetekig tartana kiengesztelni egy ilyen után, már ha sikerülne egyáltalán. Addig is barátkozhatna a bal kezével.

2011. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
34%
fizesse ki akkor a műtétet-.-
2011. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Tudom, rögtön eszembe is jutott, de attól, hogy megbántott, miért bántsam én is vissza? Inkább csak az okát nem értem... Mert amúgy nagyon jó a kapcsolatunk is, és egyáltalán nem volt jellemző rá ez a beszólogatós stílus, mindig is nagy tiszteletben tartott. Talán ezért ilyen rossz:(
2011. dec. 11. 16:43
 8/28 anonim ***** válasza:

Nekem pont az ellenkezőjét mondta egy veszekedés alkalmából a párom. Vagyis, hogy bárcsak kisebb lenne.

Azóta megbánta ezt a beszólását, de amúgy sem viselt meg annyira, hisz engem is zavar a nagy mellem, meg tudom róla, hogy eddig neki kis mellű barátnői voltak.

2011. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
növessz... Na de viccen kívül, ez hatalmas bunkóság, én is azt tanácsoltam volna először, hogy te meg kezd el becsmérelni a farkának a méretét, de láttam ,hogy ez nem jön be, viszont van egy másik alternatívám, egy időre vond meg tőle a szexet, ha meg közeledik akkor mond neki, hogy most bezzeg jó lenne a kis mellem?
2011. dec. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem a bosszú miatt, de tényleg nem engedtem neki, hogy fogdosson, mert annyira de annyira hülyén érzem magam...:(
2011. dec. 11. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!