Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok nemet mondani, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok nemet mondani, mert szeretem. Vajon csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Szeptemberbe jártam egy sráccal aztán semmit nem mondott egyik nap jártunk, másik nap elment mellettem. Ami eléggé össze tört, mert eléggé bele estem:$ (Pedig én tényleg nem vagyok az a típus, aki könnyen szerelembe esik..)Meg próbáltam elfelejteni, de nem ment.:(

Aztán párszor összefutottunk buliba, smároltunk azt mondta, hogy majd hív, de persze nem hívott most eltelt pár hónap a héten nézte a vipemet ma írt sms-t hogy "mi van velem? Hogy vagyok?" Amikor megláttam csak úgy dobogott a szívem, majdnem elájultam és rögtön hívtam best-em, hogy mit csináljak? azt mondta hogy hagyjam, de tudja, hogy úgy is vissza írok neki, szóval figyeljek arra, hogy ne basszon át még 1x:D

Most sms-ezünk írta, hogy menjek bulizni pénteken, de nekem nem jó, mert nyelvvizsgázok szombaton.:S Most azt beszéltük, meg hogy hétfőn találkozunk óráim után.

Szerinted hülyeséget csináltam? Hogy viselkedjek vele, hogy újra összejöhessük? Te mit tennél a helyemben?

Kérlek ne írj bántó kommentárokat, így is eléggé össze vagyok törve, a vizsgák a nyakamon, van elég bajom nem kell, hogy még te is bánts.:) Köszönöm:)


2009. máj. 16. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Épp azért mert van más ezer dolgod, hagyd a lógva...

Sztem csak kihasznál. Ő füttyent, te ugrassz...Nem jó politika...

Ne keresd, ne hívd, ne írj és v észreveszi magát és ő keres, v meg megszakad a kapcs. de akkor jobb is így.

Foglald el magad a vizsgákkal inkább.

2009. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

így van .. rossz lesz de ne ess bele a csapdába --- ha érdekled akkor keresni fog és akkor happy lesz minden ha nem akkor viszont jön 1 normlis

én is voltam így és el is követtem h futottam után aztán pofára is estem ..az még szarabb volt ..:S

2009. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál de szerintem nem olvastad el a magyarázatot.:( Ő írt sms-t... Ő hívott, szóval nem kell arra várjak, hogy keressen...
2009. máj. 17. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:

De TUDSZ nemet mondani. Ha nagyon nem megy, nézd meg az igenembert. Csak nálad fordítva. Jim Carrey-nek is bevált.


A srác nyilván nem akar semmi komolyat, járás, smárolás után felbüfög egy "mizu? hogy vagy?" sms-t.

Tudd le a nyelvvizsgát és csiccsencs be.

2009. máj. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!