Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak szeretem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szeretem az illetőt de nem tudom mit mondjak, csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik már 3hónapja.De én közben jártam egy lánnyal egy napig..most kérdezte hogy tetszik-e valaki.elmondtam h igen tetszik de részleteket kérdezett elmondtam neki mindent..de nem róla van szó.és akkor azt mondta h szomorú meg ilyesmi..és kiderült hogy akar velem járni..de nem tom hogy mit mondjak..ja de 3 honappal ez elött nem akart tőlem semmit..értelmes válaszokat lécci..köszönöm előre. :/
2011. nov. 1. 12:41
 1/2 anonim válasza:
Most akkor szereted vagy nem?! o.O
2011. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szeretem,igen..:DD
2011. nov. 2. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!