Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz vagyok ezzel a mentalitáss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok ezzel a mentalitással (bejön egy csaj, és úgy viselkedik mint akinek én is bejövök lent)?

Figyelt kérdés

de nem akarok tőle semmit, mert gátlásos vagyok, lelki gondjaim vannak


fogszabis korszakom előtt állok ,és addig ameddig fel nem teszem addig nem akarok semmi, valszeg utána még annyira sem találom magam érdemesnek magam egy kapcsolathoz..


az a rossz az egészbe hogy egy suliba járunk és minden nap látom, úgy nem tudok vele viselkedni mint aki totál leszarja és nem tetszik neki, de viszont egyértelműen közlöm vele( a fapofámmal, vagy hogy csak egyszerűen köszönök neki),hogy nem akarok most kapcsolatot (ha valakivel akarnék akkor ő egyértelmű jelölt lenne, de így totál nincs kedvem egyáltalán belekezdeni mert félek mosolyogni (farkas szemfogam van) , de már annyiszor éreztette velem hogy bejövök neki(így végiggondolom ,hogy vajon ezt mindenkivel eljátsza ,ahogy mosolyog ,amilyen szemekkel néz, ahogy nevet bármi hülyeségen amit mondok, ááááá nagyon nagyon kikészít... aztán persze az is lehet hogy nem így van,mivel elég közvetlen a csaj, egy rakat haverja van


kicsit hülyeség tudom ,de ha az egész agyamat átjárta már ez a hülyeség, elég nehéz tőle megszabadulni


ti hogy viselkednétek a helyemben? ha csak azt nézzük hogy ugyanúgy van egy csaj, és vár rátok pár hónapon belül a fogszabi amiről szinte senki haverodnak nem mersz beszélni ,mert valami miatt cinkesnek tartod az egészet


18f


2011. dec. 12. 19:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

bekövetkezett a várható legrosszabb


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


ez most cink:\

2012. márc. 13. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!