Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudtam hova illik ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudtam hova illik ez a kérdés, ugyhogy ide tettem:ha minden ember egyedi, és értékes, akkor van aki egyedi és értékes? Ha minden csaj különleges, van aki tényleg különleges?

Figyelt kérdés
nem tudom menyire érthető a kérdés,majd a válaszokból kiderül. (f/22)
2011. dec. 10. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
jól írtad, bár van aki egyedibb és értékesebb....
2011. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy minden ember egyedi, mert két egyforma ember nincs.

Mindenki értékes valakinek, de ez eléggé egyén függő, mert ki mit tekint értékesnek.

A különlegességre meg azt tudom írni, mint az értékesre.

2011. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pontosan. Csak sajnos az egyedi és a különleges sokszor negatív értelmű, és hogy értékes... hát, nézőpont kérdése, hogy kinek értékes. De amúgy jól mondod.
2011. dec. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdésnek - szerintem - nem sok értelme van. Abból kiindulva, hogy nincs két egyforma ember, mert minden ember más és más, szóval persze, hogy mindenki egyedi. Alapjáraton meg azokat nevezzük egyedinek, akik nem loholnak a trendek után, és másolnak mások, de tudatalatt mindenki mástól (is) csen ötleteket mondjuk pl. az öltözködésben, így viszont meg senki sem egyedi. A lányokhoz meg: ha valakit szeretsz, NEKED különleges lesz. Innentől meg felesleges azon filózni, hogy tényleg az-e, vagy csak neked az-e. Ezek mind nagyon elméleti fogalmak, ahogy mondjuk a szépség is, mindenkinek más a különleges, más a szép, más az értékes. Függ attól, hogy milyen környezetben nőttünk fel, mik a normáink, elvárásaink magunkhoz és másokhoz. Meg mindig vannak értékesebb, "jobb" emberek, mondjuk ha valaki baromi sokat jótékonykodik, árvaházat nyit, segít a szegényeken, az árvákon, de ez még nem értéktelenít el egy másik embert, aki mondjuk "csak" rendesen dolgozik és szereti a családját.
2011. dec. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!