Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátom akarja lenyúln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom akarja lenyúlni a barátnőmet?!

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyok a barátnőmmel, 4 hónapja.

Nemtúl tökéletes a kapcsolatunk, sokat veszekszünk.

Én nagyon szeretem, ő is engem (legalábbis ezt mondja).

Viszont nagyon sokat beszélget ezzel a haverommal. Túl sokat! Egyszer találkoztak, de már ott is töksokat beszélgettek, meg minden, hülyültek meg iylenek. Én nem szóltam semmit, gondoltam megbízok a legjobb barátomba, és a barátnőmbe is.

Mindig ír a barátnőm összes kommentjéhez, posztolásához, és 100 % hogy cseten is beszélgetnek rengeteget.

MEgkockáztatom, hogy többet beszél a haverommal mint velem...:S (mondjuk főképp ennek én vagyok az oka, mert alig vagyok fennt az oldalon)


De gyanus, me túl közvetlen vele, sosem hajtja el meg semmi, jókat ír mindig vissza meg minden iylen...:S


haveromnak is van barátnője most, de ez nemnagyon szokta érdekelni...:S (főleg a mostani csaja..)

Nemtudom mit gondoljak, hogy tényleg csak barátkozás meg minden...vagy valami más kezd kialakulni, én meg csak nézem az egészet?!


Barátnőm aztmondja nem jön be neki egyik haverom se de jófejek, haver viszont aztmondja, hogy nagyon bejün neki a csajom, főleg azért mert vagány, meg bevállalós...


Nagyon szarul esik ez nekem, mégha ők nem is tudják ,hogy észrevezsem....


MEgrengett az egész hitem, a legjobb barátomba, akivel 10 éve kihúzzuk egymást a szarból szinte mindig, és a barátnőmbe is, pedig kezdtem szépen lassacskán megbízni benne is, (azért iylen lassan, mert tényleg nagyon közvetlen, túlságosan is, és mosolygós mindenkivel)


Gyerekes mondatok lehet, meg gyerekes gondolat, ill fogalmazás, de nagyonsz*rul esik nekem, és tudom ugyis, ha rákérdeznék az lenne a válasz, hogy csak hülyülünk semmi komoly, meg semmi....

Szerintetek ez mi?!


Elég sz*rul érintett ez most, szóval k*csögöző kommentelők ink ne írjanak semmit! köszi...

19/F


2011. dec. 12. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit leírtál abból egyértelműen az jön le hogy a haverod hajt a csajodra vagy fordítva ezt nem tudom. Vagy ha nem is de bírják egymást,nem is kicsit.Szerintem a barátodnak kéne szólnod hogy vegyen vissza,de persze normális hangnemben.
2011. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tudodki03 ***** válasza:
Szerintem szakíts a bnődel, mert ő fog nem sokára veled és szerintem a barátság fontosabb.
2011. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már példa rá a történelemben,ugyhogy veled is simán előfordulhat.Velem is történt ilyen sajnos,de én lány vagyok,szóval a bnőm tette az eszét az exemnek..Sajnos semmit sem tehetsz,amíg nm találsz kézzel fogható bizonyítékokat.Viszont ha ez megtörénik akkor sürgősen szakítsd meg a kapcsolatot ezzel a "baráttal" és természetesen a barátnővel is.Az ilyen nem barát.De majd visszakapják..
2011. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tudodki03 ***** válasza:
a barátodnak meg add át a pályát akár mennyire is szereted a csajt
2011. dec. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tudodki03 ***** válasza:
mondjuk az is biztos hogy ha elveszi a csajod az nem barát de egy barátról nem könnyű lemondani.
2011. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

adjam át?! egy szónélkül???


hán minimum, hogy összeverem!!!!!, leszarom mekora barátom, vagy ha össze nemis, megkeserítem az életét legalább pár mókás húzással...

2011. dec. 12. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól teszed, ne is hagyd magad. Ilyen kis gecciket szét kell csapni akik másik csaját akarják lenyúlni.
2011. dec. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

na ne szomorkodj!

elég valószínű, hogy az van amit a többiek írnak de ha van kedved én szívesen beszélgetek veled mert én egy egyidős csaj vagyok veled!

amúgy milyen kis gonoszságokra gondoltál amivel betarthatsz nekik? Hihi.

2011. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!