Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire jó a fiúknál az az ócska...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó a fiúknál az az ócska sz*r szakítós szöveg, h "nem illünk össze", meg "nem vagyok biztos az érzéseimben", meg ehhez hasonlók, amiről úgyis tudják h nem ez az igazi ok!?

Figyelt kérdés
Sztem ezzel ezerszer jobban megbántotok egy lányt és jobban meg is haragszik, mintha az igazat megmondjátok.
2011. dec. 3. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Őőőő...mi lányok is ezt mondjuk...
2011. dec. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok bocsi:)csak rosszul fogalmaztam a kérdést akkor:)
2011. dec. 3. 12:23
 3/11 anonim ***** válasza:

elég egyértelmű volt, hogy lány vagy... -.-

olvasd el még párszor az első választ

2011. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem ezt pasi akarta beadni, mert az exéhez fűzték gyengéd érzések.Én sose mondtam ilyet még senkinek.

23/N

2011. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolj erre úgy, mint a "legyünk inkább csak barátok" fiú megfelelőjére. Igaz, hogy máskor használja a két kifejezést a másik nem, de mind a kettő ugyanolyan sablonos.
2011. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én éreztem már úgy,hogy tényleg nem illek össze valakivel..és tényleg így volt. Amúgy nem vagyok csávó,de ők is simán érezhetnek így.

16/L

2011. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
na de 2hónap után?akkor már elég ciki ilyet mondani h nem illünk össze..ami már az első 2 találkozásnál kiderül kb.
2011. dec. 3. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,csak elvolt veled,várt egy darabig is,de végül nem érezte úgy 'extrán' magát melletted..

Ez van sajnos.:S Sok pasi van még!

2011. dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lányok is mondják ezt. Nekem nem mondták, általában nem mondanak semmit se.
2011. dec. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"na de 2hónap után?akkor már elég ciki ilyet mondani h nem illünk össze..ami már az első 2 találkozásnál kiderül kb."


És? hány olyan csaj van, aki hónapokig együtt van valakivel, miközben hülyíti és semmit sem érez iránta? Vagy te a jövőbe látsz és tudod, hogy mi lesz a második találka után? Akkor már egyből bele is esel a srácba? Különben pedig ti is szoktatok ilyeneket mondani, sőt még nagyobb baromságokat is. A nem illünk össze és a nem vagyok biztos az érzéseimbe, pedig sokkal őszintébb, mint a legyünk barátok, hiszen azt úgysem gondolja komolyan senki. Na mi van, bombacsajnak hiszed magad és ki mertek dobni? Szörnyű. Törődj bele.

2011. dec. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!