Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szeretne még velem lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeretne még velem lenni?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél évvel ezelött ismerkedtünk meg. Hogyha nem vesszük az egy két napos szakításokat akkor 1 éve együtt vagyunk már. Rettenetesen szeretem. Ő most 21 éves én meg most 16 vagyok. 9 hónap után adtam magam oda :/ szerintem eleget vártam pontosan 4 hónapja szexelünk. Lényeg,hogy 1 hete nagyon furcsán viselkedik. alapjáraton sose jött el velem sehova, nem hazudok 1 év alatt egyszer sem! Se egy mozi,se egy vásárlás,se egy közös romantikus séta. Hiányolom nagyon, multkor megbeszélük,hogy szombaton elmegyünk biliárdozni megigérte h nem tervez semmit, erre elment 2 lánnyal és 3 fiú barátjával színházba. Szerintetek mit gondolhatok ezek után?

16/L


2011. dec. 12. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szégyell szerintem ha ezt csinálja és kérdezd meg ezt töle,ha kiakad akkor ez úgy van ha meg megmaygarázza miért van akkor ok
2011. dec. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezt miért tőlünk kérdezed? tőle kérdezd meg, miért történt ez így, miért nem inkább veled ment el. ha arra akarsz célozni, hogy mostmár, hogy lefeküdtél vele nem kellesz neki, erre sem tudjuk a választ. csak a szexért nem lenne veled 9 hónapig. am mi sem nagyon mentünk szinte sehova az exemmel, nem volt ilyen eljárkálós típus, nagy ritkán elcibáltam magammal moziba, vagy teázni, esetleg sétálni, de közös buliról szó sem lehetett:D
2011. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de mikor ott vannak a barátai náluk 5-6-an szivesen visz,sőőt.. szereti ha ott vagyok velük.
2011. dec. 12. 22:18
 4/13 A kérdező kommentje:
hát.. azért mert azt mondja rá,hogy ne kössek rá pórázt hagy legyen a haverjaival... amikor sose kértem semmi komoly dologra,sose vártam el hogy együtt legyek vele mindennap.. sose voltam telhetetlen.
2011. dec. 12. 22:19
 5/13 anonim ***** válasza:
ezt vele kell megbeszélni.. :S
2011. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ma is átmentem hazaért a melóból,és megfürdött és ebből állt h ott voltam ment is át haverjához.
2011. dec. 12. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:
BESZÉLJ VELE. mi nem tudunk a gondolataiban olvasni.
2011. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16 évesen dolgozol?
2011. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja ő dolgozik, elnéztem.. nem beszéltétek meg h együtt lesztek? vagy csak fogta magát, és otthagyott téged?
2011. dec. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
dede megbeszéltük h együtt leszünk aznap megigérte,és közölte mikor felhoztam neki h akkor megyünk este? h nem mert megy színházba.
2011. dec. 12. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!