Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon miért szeretne engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért szeretne engem rossz " színben " feltüntetni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki az osztálytársam volt. Két osztálybulin is szerelmet vallott, részegen. Nem vettem komolyan amiket mondott, mert tudtam, hogy csak a pia beszél belőle. Aztán tagadta az egészet, azt mondta hogy csak megakart húzni. Most viszont azt találta ki, hogy én vallottam neki szerelmet, és ezt beszéli mindenkinek. Nem értem mi oka van annak, hogy ezt teszi/tette velem !?
2011. júl. 15. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
92%

Mi oka van?? Te tényleg nem látod az intelligencia hiányát??

A másik pedig a tévhitek és a nem létező büszkeség eredménye.

2011. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert fiatal idióta és nem tudja az érzelmeit kifejezni. Részegségről meg annyit, feloldotta a gátlásait, és pont akkor jött ki belőle az igazság.
2011. júl. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!