Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lánynál egy srác próbálkozik, találkozgatnak, de még nem járnak, és ezalatt a lány szexel más srácokkal, aztán később összejön a fiúval?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy jogában áll, de vhogy ez nekem nem tiszta...
2011. dec. 12. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Udvaroljon szerintem a franc neki, ha közben más tömködi.
2011. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nevetséges. Amúgy sem kéne olyan, aki kapcsolat nélkül szexel valakivel.
2011. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
komolytalan
2011. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
azalatt más srácOKkal? :D hát nemtom, te járnál olyan csajjal, aki csak azalatt, amíg te próbálkozol nála több sráccal is lefekszik? én lány vagyok, de az tuti, hogy nem próbálkoznék olyannál, aki bárkinek odaadja magát, csak nekem nem.
2011. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Teny, h jogaban all, de ettol fuggetlenul egy retek.
2011. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják hogy rbanc! A baj ezzel nem az, hogy szexel más srácokkal, hanem az hogy időközben kitalálhatja magának azt hogy "egye a fene, most EBBE vagyok szerelmes a NAGY Ő helyett". És elfelejti a másikat. Csak akkor keressen más srácot ha esélytelen a kapcsolat kialakulása.
2011. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Inkog Nito ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze vele.Nyelje el ilyet az éter.
2011. dec. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
remélem nem hoz össze a sors ilyen "nő"-vel, bár inkább nem neveznék annak, egyszerűen kis riba...
2011. dec. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dobjad a csajt! Vagy méginkább: ne is szólj neki semmit, hanem ne keresd többé! Neki valószínűleg csak a randin elfogyasztott ingyen üdítő, cukrászsütemény, stb. kellett. Valószínűleg akik döngetik, nem adnak neki enni.
2011. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lifeishard ***** válasza:
Tipli, Tesó. Keress másik csajt.
2011. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!