Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre ti mit tudtok mondani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciana kérdése:

Erre ti mit tudtok mondani? (2 fiú vs 1 lány :'D)

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve beleszerettem egy lányba (elég hirtelen jött nekem is), és azóta se vagyok képes máshoz közeledni. Nyár végén búcsút mondtam neki, bár nem is jártunk igazán, de még mindig néha beszélünk. (Néha fura célzásokat tesz, amiket nem tudok hova tenni pl. Hiszen az ő viselkedése miatt vetettem véget az egésznek.)

Azóta viszont két fiú is szeretne tőlem valamit, és bár bírom őket, de nem nagyon tudom hova tenni a szeretetüket. Nem tudom viszonozni, semmilyenképpen, és ez nagyon bántó számomra is. Lehet még mindig reménykedek valamiben a lány iránt? O.o


2011. dec. 12. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Na várjál, te most biszexuális lány vagy? :D

Kicsit elvesztettem a fonalat :D


21F

2011. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, mint az első. Homályos a sztori.
2011. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Da. Gondolom én ~ (Nem olyan egyszerű ez a kérdés mint aminek látszik @.@)
2011. dec. 12. 17:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés alapján ("2 fiú vs 1 lány") valami sokkal izgalmasabbra számítottam, a magyarázat lelombozóan unalmas, leszarom a problémádat.
2011. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a lánynál szerintem. Iránta érzel igazán valamit, nem a két fiú iránt. (23F) második voltam.
2011. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
ilyen kis szarságokon akadtok ki? meg most mi wz a 2 fiu 1 lány? azt véletlenül nem kérdezed meg, hogy melyik sajtosvirslit vegyem meg a tecso ba? es a cime pedig az lenne
2011. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
bocs felrenyomtam... a cime pedig az lenne, hogy huncut rudak?
2011. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Avagy hogyan tiporjunk bele mások komoly kérdéseibe XD

Más sokkal hülyébb is vannak ezen az oldalon, már bocs :'D


Annak, aki rendesen válaszolt, köszönöm. ^^ Bár nem tudom, hogy mit csináljak kedves leánykával, mert messzebb lakunk egymástól (bár egyik se egy városban lakik velem), és amíg ő fősuliban van, én meg lassan érettségizek, nem sok esély van rá Q.Q

2011. dec. 12. 17:18
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor maradnak a srácok... jobbat nem tudok.
2011. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért köszi ~
2011. dec. 12. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!