Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti milyen tulajdonságú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen tulajdonságú férfival tudnátok leélni az életeteket? És ti milyen tulajdonságúak vagytok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 08:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Külső tulajdonság: Magas legalább 185 cm, szőke, kékszemű, jóképű, és ami a legfontosabb, hogy GAZDAG!

Belső tulajdonság: bunkó, megcsalós, nagypofájú, rámenős, gané.

2011. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

a belső tulajdonságokat komolyan gondoltad? :O

éneztígy fiú léttemre nemértem, mértjó a csajoknak ha bunkó velük a pasijuk? (a megcsalósra már rá se merek kérdezni...)


am gondolom még a belső tulajdonságnál az is számít h határozott legyen az illető, vagy az annyira nem?

2011. dec. 13. 09:26
 3/16 anonim ***** válasza:
az első troll volt.
2011. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Shai-Hulud ***** válasza:

Bocs, de szerintem mindenkinek más jön be...


Van, akinek a külső fontosabb, van, akinek nem. Van aki elviseli, sőt igényli hogy uralkodjanak rajta, van aki nem. Van aki szereti, ha babusgatják, van aki nem.


Sokan vagyunk, sokféle ízléssel, és ez teszi széppé az egészet. Keresgélj, válogass, tapasztald ki, hogy kinek mik az igényei és tulajdonságai, és vesd össze a saját igényeiddel és tulajdonságaiddal, aztán majd kialakul, hogy jól kijöttök-e egymással. De ezt így "papíron" úgysem fogod tudni eldönteni. :-)


Pedro

2011. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
persze, ezzel tisztában vagyok, csak úgygondoltam megkérdezem az embereket, hogy az ő tulajdonságaik mellé milyen férfit igényelnek :)
2011. dec. 13. 10:22
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez egy elég béna kérdés.
2011. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem bena kerdes egy cseppet sem! Engem is erdekelne, hogyha valaki nagyjabol jo no es rendes miert nem kap maganak pasit
2011. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

szerintemsem béna kérdés, inkább tanulságos lehetne ha valaki leírná h ő saccperkábé milyen férfira vágyik, és hogy ő maga milyen nő...


amúgy ez a kép mennyire lehet igaz? (tudom hogy ez is csak általánosítás...) [link]

2011. dec. 14. 07:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez a kép nagyon igaz előző..
2011. dec. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz. Az összes csendes pasi barátom mind mind egyedül van. Ez a kép egy nagyon nagy igazság.
2011. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!