Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Veletek volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Veletek volt már olyan hogy tetszett egy lány, elméletileg te is bejöttél a lánynak, de mégsem léptél? Miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen, de ez csak a sakkparti végén derült ki, amikor mattot kaptam, és már nem tudtam lépni.
2011. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Gyakorlatilag nem jösz be a lánynak?
2011. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, történt ilyen.

Egyszerűen nem voltam elég határozott, meg pénzem se volt, hogy bármit is tudtam volna kezdeni. Persze ez csak lehet hülye duma volt, beszari voltam, vagy valami ilyesmi.

2011. dec. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Érettségi előtt voltunk, mindketten más felé jelentkeztünk továbbtanulni, máshol is laktunk, így még csak egymás útját sem kereszteztük, ezért a sorsdöntő pillanatban, amikor megtörténhetett volna az az ominózus első csók, inkább visszaléptem.


Ez idestova 12 éve volt, életem végéig bánni fogom függetlenül attól, hogy azóta szerető családom van. Inkább csak a kíváncsiság miatt, hogy mi lett volna, milyen lett volna...

2011. dec. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az eredeti szitu az az hogy én vagyok a lány, bejön egy srác, én is neki, ezt tudjuk mindketten, mégsem lép. és arra vagyok kíváncsi hogy mi oka lehet :/

18L

2011. dec. 13. 16:43
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Bátortalan. Lépj te.
2011. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem akarok én lépni mert sokszor megégettem már magam és különben is, ha nem lép annak oka van, már csak azt kéne tudni hogy mi az :S
2011. dec. 13. 17:04
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert komolyabban érdekled, de nem akar kapcsolatot.
2011. dec. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Aggodalomra semmi ok, ugyanis semmilyen csajnak nem jövök be. :D
2011. dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ha nem lép annak oka van, már csak azt kéne tudni hogy mi az :S"


Talán mert félénk?...

2011. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!