Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 2hónapja szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 2hónapja szakítottam megbocsáthatatlan dolgokat követett el:S 1hónapon keresztül keresett, hogy szeret nem tud elfelejteni. Van bnője már, viszont engem arra kért, h ne bulizzak ott, ahol ő fog, ne rontsam el a bulit! Akkor?

Figyelt kérdés
(egy helyre járunk,csak én ritkán megyek) de ha annyira lezárta,mint ahogy nekem írta mindig,akkor miért nem bír látni??azt mondta remélem megértem hogy miért nem akarja..
2011. dec. 13. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt a f*sz, még nehogymá dirigáljon neked!


direkt azértis elmennék a buliba, és húznám az agyát...:D

2011. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval teljesen egyetértek! "Megbocsáthatatlan dolgokat követett el" ergo egy patkány volt, ezért Te szakítottál vele. Innentől kezdve az égvilágon semmi köze nincs ahhoz, hogy te hova mész bulizni. Ha zavarod, majd elhúzza onnan a csíkot. Szabad ember vagy, nehogy már az exed miatt ne menj oda ahová szeretnél! Ezt ne engedd!!
2011. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szeretne,nem kérne arra,hogy menj máshova bulizni.
2011. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!