Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet elfelejteni?

Figyelt kérdés
Aki ad valami használható tippet arra, hogy hogyan tudok elfelejteni egy teljesen reménytelen szerelmet, annak fizetek egy lottóötöst, mert belepusztulok. 29N.
2011. dec. 7. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A szerelemnek fájnia kell...

Zorán

Ha igazán szereted, soha nem fogod elfelejteni. Csak egy idő után nem leszel bele szerelmes, és nem fog annyira fájni.

Pedig jól jönne ez a lottó ötös, de nem hazudok. :)

2011. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Most mondhatnék ilyen sablon dolgokat, hogy kösd le magad, meg barátok, hobby stb, de igazából ezek nem feledtetik el. Sajnálom, de a szerelem márcsak ilyen. Ha minden rendben akkor a legcsodálatosabb, ha nincs rendben, akkor pedig a legszarabb érzés a világon. Egyedül az idő segít, de addig sajnos fájni fog. :(
2011. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2011. dec. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

rménytelen szerelem=gondolom akkor nem is volt soha a tiéd...ergó feltűzdelted olyan tulajdonságokkal,amiket nem is ismersz valójában:)


sztem is kösd le magad(ne fel!!!!)


Járj el ide-oda,csajos esték,sok-sok-sok-sok SPORT.

2011. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha a szerelem tényleg reménytelen, akkor az agyad autómatikusan kapcsol, és nem gyötör vele, esetleg annyi hogy tetszik még de nem vészes. Szal az a helyzet, hogy tudatosan vagy tudat alatt nem értékeled reménytelennek a dolgot. Ilyenkor szoktak lenni az önmarcangolások.
2011. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem voltunk együtt soha. Nagyon szeretett engem régen, de nagyon fiatalok voltunk, és én nem vettem észre, hogy ő lehetett volna mindenem, hogy senki nincs nekem helyette. Külföldön élek, nagyon messze tőle, összeházasodtam egy iszonyú rendes pasival, és mégsem tudom elfelejteni hónapok óta. Úgy beleszerettem, hogy megbolondulok, soha nem volt még ilyen velem.
2011. dec. 7. 21:49
 7/19 A kérdező kommentje:

21:41, köszi. Az önmarcangolás a legjobb szó, köszönöm. Megbántottam, amikor utoljára láttam, nagyon hülye voltam vele, védekezésből, mert már együtt voltam a mostani férjemmel.

Bocsánat, ha kuszán írok, teljesen kész vagyok...

2011. dec. 7. 21:50
 8/19 anonim ***** válasza:

Ha a szerelem tényleg reménytelen, akkor az agyad autómatikusan kapcsol, és nem gyötör vele,


Csak hát nem te döntöd el h reménytelen-e vagy sem hiszen ott van a másik fél is

2011. dec. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Talán az a rendes pasi nem tud lázba hozni. Egyébként ha tényleg reménytelen a helyzet akkor, ismered a "Cry me a river" számot? Sírj neki egy folyót :)
2011. dec. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát, röhögni fogsz, de éppen hallgatok a tanácsodra, megkerestem Youtube-on, és ezt hallgatom. Pillanatnyilag meglepő módon helyreráz, lehet utána megint kezdem majd a fejemet a falba/asztalba verni. :)
2011. dec. 9. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!