Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány összejött valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány összejött valakivel, hogy heverjem ki? Ma majdnem halálos balesetet okoztam miatta?!

Figyelt kérdés

Röviden, egy nagyon szép, csinos, okos lánynak udvaroltam közel fél évig, és a végén már nagyon úgy látszott, h lassan összejön, iszonyú szerelmet éreztem. És értesített arról hogy van barátja újabba, megkérdeztem hogy ki, és egy 19 éves roma srác, s500-as mercije van, és rengeteg pénze. Amikor megtudtam olyan ideges lettem, hogy ki kellet menjek hányni, mert nem birtam. Amikor mentem haza kocsival majdnem elütöttem egy biciklist, mert teljesen kivagyok... ma történt, kéérlek, segítsen valaki...:(


22f

24l


2011. dec. 14. 19:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha egy ilyen csaj inkább egy pénzes "férfit" választ akkor nem ér annyit hogy miatta rágódj.
2011. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnálj egy ilyen nyüves qrvát, jó lesz neki az a cigány f@sz...
2011. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Üsd el a roma csávót.
2011. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

kocsikulcsot tedd a szekrény mélyére, vegyál egy üveg whiskit, jégkockazacsit, kólát, cigit, és idd le magad


holnap aludd ki magad


gondolj bele milyen az a lány ha fiatalabb ! cigó ! gazdag ! pasit választ..

2011. dec. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez szerintem őt minősíti. Jobb is, hogy nem lett vele semmi, mert szerintem nem vagytok egy szinten. Úgy látszott, hogy lesz valami, de mégis inkább a pénzes gyerekhez ugrott. Sajnálom, idővel elmúlik.
2011. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Biztos kemény fizikai munkát csinál 19 évesen,hogy rengeteg pénze van.

Amúgy meg pár hét, aztán a cigus úgyis kidobja, akkor újra akcióba léphetsz, ha egy nagy marha vagy.

Amúgy meg felejtsd el, neki a pénz kell, nem te.

2011. dec. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
ráadásul a gyerek 165-6 cm , meg kb max 60 kg.... de nem hiszem el, ez a lány nem ilyen...:(
2011. dec. 14. 19:40
 8/18 anonim ***** válasza:
Szedjél te is bodzát szorgalmasan. A roma csávónak is abból lett ilyen autója. Amúgy hagyd a fenébe a csajt.
2011. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
az ilyen lányok szégyelljék magukat összejön egy vas és szinesfémorientáltal, meg a pénzre van rákattanva, tőled is csak a pénzt akarta volna
2011. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Cseppet se bánd. Az aki összejön egy gazdag cigánnyal az annyit is ér.
2011. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!