Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hullámvölgy? Szerelem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hullámvölgy? Szerelem is olyan mint egy hullámvasút? Egyszer fenn egyszer lenn?

Figyelt kérdés
szerelemben is vannak hullámvölgyek? úgy értem mostanában érettségi, sulis hajtás miatt kevesebbet dumáltunk, találkoztunk a barátommal. most úgy érzem néha mintha nem is hiányozna annyira, mint régen, illetve szeretem, de már nem olyan lángolóan, mint a legelején, és ezzel ő is így van. nem szeretném elveszíteni, de attól félek már sosem fog annyira tüzesen szeretni mint a legelején.mit tegyek? lehet ez még jobb is, vagy csak a saját hülyeségem az, hogy ez az állapot már így is marad?
2009. máj. 17. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ismerős szitu...egy évvel ezelőtt nekem is ugyanez volt...

aztán vhogy összekapartuk magunkat és együtt maradtunk, de már semmi sem volt olyan...ha már elérkeztek a hullámvölgyhöz, amik igenis hogy vannak, nem biztos hogy fel is tudtok jönni...vagyis hogy feltudtok e kapaszkodni EGYÜTT!

nem akarlak elkeseríteni, de nálunk rá 5 hónapja megcsalás és szakítás lett a vége, mert az érzelmek már nem voltak olyan erőssek...

mikor vége lett azt hittem belehalok annyira hiányzott és fájt, de eltelt 1-2 hónap és már nem is gondoltam rá...

talán nálatok is ez van, talán nem is olyan nagy már az a szerelem mint amilyennek látjátok, talán már csak ragaszkodás van és szeretet, de nem szerelem

mindenesetre dumáld meg vele hogy ő hogy látja és mit akar


remélem tudtam segíteni. sok sikert

2009. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ti hogyan próbáltatok meg javítani a kapcsolaton?
2009. máj. 17. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad elkeseredni! Nekünk is volt egy csomó ilyen hullámvölgyünk, sőt, egy "majdnem megcsalás" is, de megint a toppon vagyunk!! Amúgy érdekes, sokan írják, hogy az érettségi hajtás így, meg úgy. Ránk nem hatott ki, mi is most érettségiztünk. Beszélgessetek, legyetek kettesben, csináljatok programokat. Hidd el, ha újra olyanok lesztek, mint azelőtt, akkor mindkettőtök rádöbben, hogy jéé az és Bnőmmel/Barátommal ilyen jó??? KITARTÁS!
2009. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!