Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye ez csak egy hullámvölgy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ez csak egy hullámvölgy?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 7 hónapja együtt vagyunk, nagyon szeretem, mindennél jobban, és (ha minden igaz) ő is engem. Bár mostanába elgondolkoztam azon h ez igaz-e mert elég sokat veszekszünk, és furcsán viselkedik.

olyanokon szoktunk összeveszni, hogy nemrég itt volt nálunk pár napig, mert beteg volt. én reggel elmentem suliba, de elmaradt 2 óránk, így futással elértem a buszomat ami pont akkor indult ( amúgy csak 3 óra múlva lett volna) szóval futottam a buszra h minnél előbb itthon legyek, aztán hazaértem, és nem is törődött velem. ült a gépnél és játszott -.-" és szóvá is tettem, mire ő hozzátette h ' te is szoktál gépezni!' Igen, ez így igaz, de ha gépezek is, 10 percenként odamegyek hozzá, vagy odahívom, vagy legalább hozzászólok. ő pedig teljesen kikapcsol.:S

meg azon szoktunk még veszekedni, h párszor volt oylan h elmegyünk a haverokkal, és ő egyszer csak eltűnik, és kiderül h kint iszik a pár haverjával (akikkel mondjuk én is jóba vagyok) és ez rossz, mert ahányszor megyünk valahova, max 1 órát vagyunk együtt mert ő elmegy ide- meg oda.ha ezt megjegyzem neki, akkor azt mondja h nem volt messze, és h nem csinált semmi rosszat. de akkor se vagyunk együtt,és én azért megyek el:S



egy másik gond, h ha itthon vagyunk, és veszekszünk,akkor általába úgy viselkedik mint egy 5 éves, elfordul tőlem, és rám se néz...duzzog. és én is próbálok ilyen lenni, h megtudja milyen szar, mert ilyenkor azt várja h én megjek oda hozzá, holott mindig én megyek, és ez szar.:S és utolsó veszekedésnél megígérte h oda fog jönni meg minden. és tnap összekaptunk, és megint nem jött oda, hiába vártam. aztán mondtam neki h ha ő ilyen büszke, akkor énis az leszek, és nem fogok odamenni. mert mikor kérdeztem h miért nem képes idejönni hozzám, egyből az volt h 'te is idejöhetnél...' és tnap győzködtem félórát, h jöjjön már oda, mert megígérte, mire odajött és megölelt.

nagyon jól esett, h végre ő jött oda, ha nem is teljesen magától volt ez.


egyszerüen ránéztem és azt mondtam neki h ha nem változtat magán, akkor szakítani fogok vele! nekem is fájt kimondanom, nem is gondoltam komolyan, de már kellett valami hogy kapcsoljon, h nem jó így.

és láttam h nagyon megüti a dolog. elvörösödött, ideges lett, és könnyezett a szeme. ilyenkor megint úgy éreztem h fontos vagyok neki. aztán egyszer csak sírva fakadt h ne haragudjak, de most nagyon sok gondja van, és azért van megkeveredve.

nagyon félek h szakításig fog fajulni a dolog, belehalnék ha szakítanom kéne vele:( csak... volt barátommal is így volt h eleinte veszekedés, aztán egyre több, és szakítottam vele, mert kiszerettem belőle, és nem bírtam ezt már. és nagyon félek h msot is az lesz.


de érzem hogy szeret.majdnem egész nyáron együtt voltunk.nagyon sok oylan volt h alig volt pénze buszra, de kunyerált mindenkitől, hogy eljöhessen, és msot h suli van most is képes majdnem mindennap átjönni,ma is, pedig alig van pénze:S

szüleimmel is nagyon jóba van, szeretik, és bármi van, jön és segít. és nem egyszer volt már h mikor veszekedtünk, és mondtam neki h haggyuk ezt abba (én a veszekedésre értettem, ő pedig a járásra) azt hitte szakítani akarok, és sírva fakadt. pedig nem az a piponya, érzékeny fiú.



most tegnap megígérte h változtatni fog, mert nem akar elveszíteni, de nem tudom h mi lesz belőle. nagyon szeretem! kiváncsi lennék a ti véleményetekre, hogy szerintetek ez csak egy hullámvölgy, és tényleg azért ilyen, mert most sok gondja van?

(bocsi h iylen hosszú, de mindent bele akartam írni)


2010. okt. 11. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hullámvölgy.


15/f

2010. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"odahívom, vagy legalább hozzászólok. ő pedig teljesen kikapcsol"


A pasik egyszerre csak egy dologra tudnak figyelni. :)


"meg azon szoktunk még veszekedni, h párszor volt oylan h elmegyünk a haverokkal, és ő egyszer csak eltűnik, és kiderül h kint iszik a pár haverjával (akikkel mondjuk én is jóba vagyok) és ez rossz, mert ahányszor megyünk valahova, max 1 órát vagyunk együtt mert ő elmegy ide- meg oda.ha ezt megjegyzem neki, akkor azt mondja h nem volt messze, és h nem csinált semmi rosszat."


Ha folyton veled lenne, akkor egy idő után elkezdenék neki mondogatni a haverjai, hogy "te egy papucs vagy". No, azt meg kevés férfi egója viseli ám el. :)


"és utolsó veszekedésnél megígérte h oda fog jönni meg minden. és tnap összekaptunk, és megint nem jött oda, hiába vártam. aztán mondtam neki h ha ő ilyen büszke, akkor énis az leszek, és nem fogok odamenni. mert mikor kérdeztem h miért nem képes idejönni hozzám, egyből az volt h 'te is idejöhetnél...' és tnap győzködtem félórát, h jöjjön már oda, mert megígérte, mire odajött és megölelt."


Ego, önérzet, büszkeség, hiúság, magának valóság. Egy picit túlzott mértékben, de szerintem ezen nem nagyon lehet változtatni. Meg kell tanulnod így elfogadni, megváltoztatni nem nagyon lehetséges szerintem.


Ha sok gondja van, akkor meg tényleg könnyebben kiborulnak a dolgok.

2010. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, hát nagyon remélem h hullámvölgy.szerintem mikor mondtam neki h szakítani fogok, megijedt, mert utána más lett egyből.

csak azt nem értem, h ha van valami baja,akkor miért nem tudja elmondani egyből?:\ jó, tudok róluk, szoktunk beszélgetni persze, de nem mondta h ennyire nyommassza aza pár dolog.:S:S


egyébként sztem nem mondnának azt a haverjai, mert legtöbbel nagyon jóba vagyok.:D ja, és nem lenne muszály ott lennie egész éjjel velem, de jól esne ha megkérdezné h nem megyek-e énis velük. mert volt h elmentek valamerre, akkor is így, és később a haverja kérdezte h miért nem mentem?! mondom, mert nem hívtak:\



várom a többi véleményt is:)



ja amit akartam: én 18, ő pedig 19 éves.

2010. okt. 11. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:

"csak azt nem értem, h ha van valami baja,akkor miért nem tudja elmondani egyből?:\"


Férfibüszkeség. :) Néha kóros méreteket tud ám ez ölteni.

2010. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hátja, sztem is arról van szó.csak félek h elveszítem:(
2010. okt. 11. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!