Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakít velem a barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakít velem a barátom és elköltözik, miért hív fel, hogy (jön a maradék cuccaiért---ez még természetes mondanivaló) és hogy jól vagyok-e?! Tényleg érdekli vagy csupán "illemből"

Figyelt kérdés

2011. dec. 14. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha két ember aki közel volt egymáshoz elválik, attól nem épül közéjük jégfal..

ha mind a 2 érett érzelmű, akkor érdekli mi van a másikkal,még ha elváltak is az útjaik

2011. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek is igaza lehet, de az is előfordulhat, hogy csak szerette volna kicsit személyesebbé tenni a hívást. Szerintem furán érezte volna magát, ha csak annyit mond, hogy ekkor és ekkor jövök. Az az érzésem, hogy te szeretnél ebbe "hogy vagy"-ba többet belelátni, de szerintem ne. Fel a fejjel, és előre.
2011. dec. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyutteltem jo par evet a nejemmel ma mar mindketten mas kapcsolatban elunk van de igy is napikapcsolatban vagyunk es amiben tudok segitek! Nincs mar szerelem de azert szeretnem ha jo lenne neki az elete! Egyebkent ezt a kerdest a baratodnak kellene feltenni de ne ugy, hogy megsertsd inkabb beszled meg vele a jovoben tartjatok-e a kapcsolatot es ha igen hogyan stb. Ezek jok arra, hogy elkeruljetek a felrerteseket hiszen ha valamelyik erdeklodne a masik felol mi van vele azt nehogy a masik fel felreertse.
2011. dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!