Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta szakítottunk, a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta szakítottunk, a volt párom nagyon furcsán viselkedik. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Eléggé hosszú lesz, előre is bocsánat, de így is csak felszínesen említek meg pár dolgot…


Augusztusban találkoztunk, az első perctől kezdve nagyon jóban voltunk. Olyan volt, mintha évek óta ismernénk egymást: mindenben egyetértettünk, szavak nélkül megértettük egymást. Egy hónapon keresztül reggeltől estig együtt voltunk, a hétvégéket pedig nála töltöttem. Aztán összejöttünk, és két hónapig együtt voltunk. Akkor néhány dolog megváltozott, voltak nézeteltéréseink, de a szakításunk oka az volt, hogy független akar lenni. Amióta szakítottunk, nagyon fura az egész… Miután kimondtuk (pontosabban ő), hogy legyen vége, másfél órán keresztül összebújva beszélgettünk, többször majdnem csókolóztunk is. Az elmúlt egy hónapban egyáltalán nem beszéltünk, folyamatosan levegőnek néz (ami elég zavaró úgy, hogy szinte minden nap egy légtérben vagyunk). Sokszor úgy érzem, hogy arról sem vesz tudomást, ha mondok valamit, és magasról le sem sz*r… Ennek ellenére elég fura dolgokat művel néha: felhív az első külön töltött szombatunkon, csak azért, hogy megkérdezze, hogy vagyok, titkolta a szakításunkat, mert „nem publikus” (a mai napig hallgat róla, csak akkor mondja, hogy szakítottunk, ha valaki konkrétan rákérdez), rászokott a dohányzásra és teljesen magába zárkózott… A külvilágnak azt mutatja, hogy jól van, játssza a keményet, meg hogy milyen jól elvan egyedül. De ha csak egyszer nem veszem fel a telefont (muszájból hívott), rögtön hívja közös ismerősünket aggódva, hogy jól vagyok-e, ha pasival vagyok egy szórakozóhelyen, féltékenykedik (és rövid időn belül megjelenik egy lánnyal, és kb egy méterre tőlünk állnak meg beszélgetni), ha mesélem, hogy milyen jó estét töltöttem a srácokkal, folyamatosan figyel…


20 éves, két hónapig voltunk együtt, és ez volt a leghosszabb kapcsolata. Elég sok komplexussal küzd a srác a kinézete (jó pasi, csak alacsony és nagyon sovány) miatt és a fejében sincsenek teljesen rendben a dolgok: hihetetlenül kedves, aranyos, szeretnivaló, lelkiismeretes srác, de annyira lebecsüli magát. Többször mondta, hogy nem érti, hogy egy olyan lány, mint én, miért áll le vele – pedig nincs bennem semmi különös, teljesen átlagos vagyok. És mostanában mindenkit elmar maga mellől, és csak magát kívozza, magában szenved…


Mit tehetnék ebben a helyzetben? Nagyon aggódom érte…


23L


2011. dec. 15. 00:48
 1/6 A kérdező kommentje:

*kínozza


Bocsánat, hogy kissé szétszórtan fogalmaztam, de már annyit agyaltam, hogy kezd kifolyni az agyam.

2011. dec. 15. 00:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakítottatok. Nem vagytok egymás magánéletének a része.


Itt lenne az ideje elengedned. Felnőtt ember, úgy éli az életét, ahogy tudja/akarja. Ezek egyszerűen nem a te problémáid.


És itt lenne az ideje, hogy ezt ő is így gondolja. Lehet tenni kéne érte.



23F

2011. dec. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sokmindent nem tudsz. Kell neki egy kis idő míg átáll. Bár 2 hónap az semmi. Megkockáztatnám,h nem szerelmes/szeret, csak birtokolni akar. Független akar lenni,ergo "most nem kellesz"- viszont neked se legyen senkid??

2 hónap alatt mély és stabil érzelmek aligha alaklulhatnak ki.

2011. dec. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, tény, hogy nem vagyunk egymás magánéletének részei, de nap mint nap egy légtérben tartózkodunk, ezért kínos ez az egész így. Plusz nem jó látni, hogy ennyire szenved és még a maradék pár barátját is magára haragítja...
2011. dec. 15. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért is tartózkodtok egy légtérben? Egyűtt éltek? Esetleg munkatársak vagytok?
2011. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!