Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GKrisz kérdése:

Mit tegyek ha a volt barátnőm akivel kb: fél éve szakítottunk de még mind a ketten szeretjük egymást csak az a baj hogy amikor vele vagyok akkor ő teljesen elérzékenyül meg minden és a régi szép és jó dolgok jutnak eszébe?

Figyelt kérdés

de mikor hazamegyek tőle 1-2 napig nem beszélünk és a neten utánna beszélünk akkor meg a rossz meg a veszekedések törnek fel benne és ezért nem járunk újra pedig szeretjük egymást mit tudnék ijen hejzetben tenni? és most igy szakítás után találkozunk néha és akkor is smárolunk egy csomót meg minden mint régen meg mintha járnánk de másnap a legutóbbi eset után megkérdeztem tőle h akkor most újra eggyüt azt írta h nem... és ez nekem nagyon szar meg neki is és nem tudom mit csináljak segítsetek lécci

pontosan ezt írta nekem arra hogy akkor most újra eggyütt?

nem... amikor elöttem vagy teljesen más mert ezsembe jut minden jó... és akkor az agyam kikapcsol... persze akkor sokáig biirta-vagyis legutúbb

na de ilyenkor mikor igybeszünk akkor meg a rosszak...

és itt nem a sziivemre hallgatok

perszeakkor igen mikor velem vagy....

segítsetek nekem nagyon szeretem... ?


2011. dec. 12. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

olvasgasd egy kicsit, nagyon sok jó tanács van benne

2011. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz de ha lehet léci ne a helyes írást nézd már hanem próbálj meg segíteni mert szar helyzetben vagyok
2011. dec. 12. 20:44
 3/4 anonim válasza:
mi az hogy most akkor újra együt ne légy ilyen mimóza mond meg neki hogy találkozni szeretnél vele és ha fel hozza a régi dolgokat annyit kell tenned hogy azt mondod hogy az akkor volt és ma ma van és ha esetleg megint csókolózás lenne belölle illetve pont ez az nem szabad meg történnie kicsit legyél vele hideg de ne bántsd meg ás rá fog jönni h neki ez így jó vagy szeretne e veled járni de ha te azok után hogy lezárod vele és eldöntötted kicsit meg könnyebbülsz akkor nem kell újra járnod vele
2011. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbáljatok beszélni felejsetek el minden rosszat legyen béke bocsassatok meg egymasnak tartsatok egy kis szünetet es kezdjetek ujra az egeszet ha szeretitek egymast mindez menni fog
2018. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!