Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig működik így egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig működik így egy párkapcsolat? Vajon mikor borul ki a bili, ha most még látszólag minden rendben van?

Figyelt kérdés

4 éves párkapcsolat, azóta tartó szerelem, közös gyermekvállalás. A NŐ: 2 diplomás, jó családból származó, gazdag, jó kapcsolatban élő szülők lánya. A FÉRFI: szakmunkás,pénztelen, elvált szülők fia.

Itt hol és mikor lehet az ütközési pont, ha most még minden ok és hamarosan baba születik, akit mindketten nagyon várnak? A szerelmük legyőzhet mindent, vagy a baba felnyitja a szemüket?


2011. dec. 15. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Miii?

Ez egy értelmetlen kérdés. Mi köze van ennek a babához?

A gyerek egy jó kapcsolatot jobbá tesz, egy rosszat rosszabbá.

Ha a párkapcsolatot mindkettő tudja úgy alakítani, hogy egyenrangúak legyenek az anyagi különbség ellenére, akkor menni fog.

De ha férj-feleség, vagy legalábbis együtt élnek, akkor gondolom nincs enyém-tiéd meg külön kassza, és a férfi csak száraz kenyeret reggelizhet, a nő meg kaviárt???

2011. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én se értem az összefüggést...
2011. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 wartburg353s ***** válasza:
Mért kéne kiborulni a bilinek? Ez két felnőtt ember kapcsolata, akik között, ha 4 éve működik a dolog, valószínű, hogy nincs akkora neveltetésből, iskoláztatásból származó szakadék, mint ahogy a kérdésben felsorolt adatok alapján esetleg várható lenne. Ha túlságosan távoli lenne az életfelfogásuk meg az érdeklődési körük ezek miatt, az már úgyis kiderült volna, szinte az első találkozásokkor. A veszély esetleg az lehet, ha az eltérő környezet, amiből jönnek, esetleg megpróbál nyomást gyakorolni valamelyikükre. Pl. a lány szülei "jobbat" szánnak a gyereküknek, és ennek állandóan hangot adnak. Vagy a férfi haverjai esetleg nem tudnak mit kezdeni egy gazdag, értelmiségi nővel a haverjuk oldalán. De mint már írtam, ők mindketten felnőttek, és el tudják dönteni, hogy pont azzal az emberrel akarják leélni az életüket, aki mellettük van, függetlenül attól, honnan jött és mit kapott addig az élettől. Szerintem nincs itt olyan nagy probléma.
2011. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy érted meddig tart ez az idill? Hogy képesek lesztek szülővé válni? Hogy kettőtök múltja mikor ütközik ki a jelenben a különböző tapasztalatok miatt ?
2011. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Pont ez a helyzet, amit leírtál,a szülők. Ismerős párnál ez a helyzet és a csajszi egy kicsit elbizonytalanodott, hogy a megváltozott férfi-nő-ből apa-anya szerep hogyan fog rájuk hatni. Csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert nagyon sokat hallani a társ.-i és anyagi különbségek miatt szétment párokról, amikor már családjuk is van. Így jön ide a baba.Talán a közös felelősség rávilágít egy-két dologra, ami addig nem okozott problémát tudatosan, esetleg a félelmek is felerősödnek. De remélem minden ok lesz.
2011. dec. 15. 12:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen 12.15-ös, erre gondoltam.
2011. dec. 15. 12:22
 7/13 anonim ***** válasza:

"A NŐ: 2 diplomás, jó családból származó, gazdag, jó kapcsolatban élő szülők lánya. A FÉRFI: szakmunkás,pénztelen, elvált szülők fia."


Az, hogy a csajnak van két diplomája nem jelent semmit. Sok diploma értéke kb. a nullával egyenlő, és sok szakot minden hülye el tud végezni (mondom én ezt egyetemistaként). Továbbá egy szakmunkás is lehet művelt, és még jól is kereshet. Az meg, hogy ki milyen családból származik rohadtul nem számít, ha két ember szereti egymást, próbáljanak csak a szüleim beleszólni a párkapcsolataimba, azt hiszem hosszú mosolyszünet lenne.

2011. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A csajnak jó diplomája van, jó munkája, a srác meg éppen ami csurran-cseppen.
2011. dec. 15. 12:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi az a jó diploma? Továbbá többszázezres megbízások is csurranhatnak.
2011. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha eddig működött és ez nem okozott problémát, akkor ezután sem fog.



Ha valakinek ez nem fér bele (nem tudom nálam beleférne-e), akkor eddig sem működött volna és el sem jutottak volna a gyerekig, hidd el nekem.

2011. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!