Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagy baj, ha az ember feladja, és nem akar már próbálkozni? A kérdés további magyarázata lent

Figyelt kérdés
nem meghalni akarok vagy ilyesmi, hanem elegem van a sok elutasításból, a lányok dolgaiból, hogy ha 1 valami nem tetszik nekik, és minden más a helyén akkor már nem kell az ember.ugyhogy ha úgy döntöttem, hogy nem akarok próbálkozni többet összejönni senkivel, hogy álnak hozzá az emberek a férfiak örülnek hogy nincs egyel több vetélytárs, vagy lenézik az embert?a nők is örülnek hogy egyel kevesebb pasit kell lekoptatni,vagy nem is érdekli őket?
2011. dec. 14. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:

nem nagy baj, de jó eséllyel magányosan fogsz meghalni, és addig is csak kamuért vagy pénzért lehet szex.

azt csak te tudod, hogy ez megéri-e cserébe azért, hogy nem kockáztatod az elutasítást.

2011. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ízlések és pofonok. Én nem néznék le senkit azért, hogy nem megy mindig lányok után. Azt vettem észre, hogy nagy esetben akk talál valaki pár, mikor már feladja.

Azért azt nem kell hangoztatni, hogy te már magasról leszarod a próbálkozást. Csak várni kell és figyelni, vannak szerintem apró jelek, amiket nem vesz észre az, aki mindenáron csajt/pasit keres és úgy könnyebb (de lehet, hogy ez csak az én véleményem)

Szerintem a lányok nem úgy állnak a dolgokhoz, hogy "jaj de jó egyel kevesebb pasi" Vagy te eddig annyit kezdeményeztél meg csajoztál, hogy ez feltünő lehet?

2011. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Szerinted egy másik pasit hol érdekel az h te akarsz e csajozni vagy sem? Az ilyet nem nevezném vetélytársnak... Vagy egy csajt hol érdekel az h neked eddig nem jött össze semmi, és h ezért nem hajtasz rá. Sehol...

Nem nyavalyogni kéne, hanem megkeresni az okát h miért van ez a dolog. Ha több csaj utasít vissza, akkor nem biztos h bennük van a hiba. Pl ez a hozzáállás is eléggé taszító egy csaj számára szerintem.

Nyílván vannak olyan lányok, akiknek ha vmi nem tetszik, már lelépnek, de azért nem mind ilyen. Sztem előbb próbáld összeszedni magad, változtatni azon ami nem jó benned, és akkor sikered lesz.

2011. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, de én is feladtam már. Több borzalmasan végződött hosszú kapcsolat, és néhány kaland után úgy érzem, kell a fenének ez a hercehurca...

Én is sejtem, hogy bennem lehet a hiba, de nem jövök rá, hogy mi, több fájdalmat meg nem bírok már elviselni :(

Szóval, Kedves Kérdező, pacsi, és ne feledd: lesz ez még így se! :)

23N

2011. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Te hány nőnél próbálkoztál?És hány éves vagy?

Ha 30 akkor még tán azt mondtám,hogy már 15 éve próbálkozol és semmi,ok.

De ha csak 17-25éves,akkor azért még bőven próbálkozhatsz még.

2011. dec. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ne hogy férre értse valaki is, nem nyafogni akarok, csak ezt így el döntöttem, hogy elegem van az egészből,és kiváncsi lettem, hogy ez másoknak mit jelent,menyire érdekli őket.nem hiszem hogy rengeteg csajjal próbálkoztam volna, de a legutóbbi példa arra, hogy egy nővel több mint több órán keresztül beszéltem,aztán amikor el kellett válni, mert már más dolga lett volna,megkérdeztem, hogy mikor találkozunk legközelebb, mert töbször is mondta, hogy bejövök neki, erre azt mondja, hogy fél az elkötelezettségtől, inkáb majd ha összefutunk beszélünk, ami egy nagy városban elég valószínűtlen,főleg hogy nem is ott lakom .de ez csak egy példa.úgyis akkor lenne valaki, úgy ezer év után, ha én próbálkozom, így, hogy nem, egyszerűen kikerülök a rendszerből.legalábbis szerintem.
2011. dec. 14. 08:44
 7/9 A kérdező kommentje:
ja, és 22 vagyok,de enyi nekem épp elég volt ebből.
2011. dec. 14. 08:46
 8/9 anonim ***** válasza:
a legközelebbi csajjal ha beszélsz, kicsit szarj a fejére, ne hajts rá olyan erősen, az állítólag bejövős a lányoknál.
2011. dec. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Próbálkozz tovább.Hülyeség,amit elhatároztál.

Ha szimplán feladod,akkor valóban sosem lesz nőd. Biztos vagyok benne,hogy sok elutasítás után már magadba beszélted,hogy "ez is elfog utasítani",akkor valószínűleg itt a probléma: berögzült a gondolatodba az egész.

Hidd el engem is utasítottak már el,de leszartam,léptem tovább. Most jelenleg ott tartok,hogy 2 csaj közül az egyiket már féléve fűzöm és nagyjából most jutottam el oda, hogy kiderítsem akar-e valamit vagy sem. És kiderült: akar,mert szeret.

Tehát fel a fejjel: próbálkozni,próbálkozni, biztos fog akadni egy valaki,akivel "leélheted az életed".

F/18

2011. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!