Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Van itt olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Van itt olyan, aki hozzám hasonlóan szerencsétlen a párkapcsolati életben? Mit gondoltok miért nem sikerült megtalálni a párotokat?

Figyelt kérdés

Korotokat és nemeteket is írjátok meg, köszönöm!


21/F


2011. dec. 15. 19:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21F
2011. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hát, sztem velem az a baj, hogy azok az értékek,az a gondolkodásmód, amit én vallok (becsület,tisztesség, őszinteség, nem a másik ,,sportból" történő kihasználása. a nőő udvarlással történő meghódítása), egy olyan laza 100-150 évvel ezelőttre ,,valók." Ehhez jön az is,hogy általában azok a csajok,akikkel jól elvagyok, és nekem is bejönnek, foglaltak. Szal egyszerűen szólva: K*rvára rossz korba születtem:S:S


23/F

2011. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Szeretnék én is valakit magam mellé, de nem csak azért, hogy elmondhassam ,,van valakim”, hanem azt szeretném, hogy magam miatt szeressenek és viszont.

Igazából nem igazán teszek az ügy érdekében. Nem járok bulizni, nem vagyok a társaság közepe, nem vagyok hangadó, nincs feltűnési viszketegségem, egyszerűen átlagos vagyok.

A másik meg az, hogy én azt várom, hogy egy srác kezdeményezzen nálam és nem fordítva. Elég zárkózott személyiség vagyok és ameddig ezen nem változtatok, addig nem sok esélyem lehet.

21 L

2011. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

Én azért sem,mert nem az,hogy nagyok az igényeim,de nehéz hozzámhasonlót találnom.

Pl van saját lakásom,és a korombeli férfiak áltba a szüleikkel élnek,plusz arra gondolnak, hogy jaj a segge alá van téve a lakás,de jó neki hülye kis p*csa stb...

Másrészt volt így kapcsolatom több is,és már így elegem is van,hogy én eddig ha 2-3x aludtam ott exnél,míg az összes exem mindig itt aludt nálam,mert ugye "náluk" nem lehet.(nem érdekel a pénz,csak egy idő után már azért kényelmetlen volt a szitu,szóval szerintem hasonló a hasonlóval kezdjen inkább!)

Szóval ez az egyik probléma.

Ami problémák ez előtt vannak,na azok is épp elegek. Külsőre már nem akarok leragadni annál a személynél,aki kinéz úgy ahogy és a belső tulajdonságai megszépítik.Sokáig így tettem,de aztán ha borult a bili elmúltak az érzelmek,és fizikális undort éreztem...Szóval ez gáz.

Külsőre megfelelni pedig nagyon nehéz,mert a kémia a döntő,plusz havonta 1x látok maximum külsőre értelmesnek tűnő fazont az utcán.(na akkor a belső tulajdonságok vajon milyen %-ban pozitívak,ha max 1%aki külsőre kinéz valahogy...).Szóval egy szó mint száz,ritka mint a fehér holló,aki megfelelhetne....

A humorról,kedvességről,kreativitásról,mama pici fiairól már nem is írok inkább.

:-)

2011. dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

mert bátortalanok vagyunk ha meg még is alakul valami akkor azt túl izguljuk, vagy nagyon beleeljuk magunkat és eluldozzuk a másikat vele

22/f

2011. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szarul nézek ki, a személyiségem ellenszenves, visszahúzódó vagyok és nincs pénzem. Így nagyjából ezért.


21/F

2011. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
41%
mert nem vagyok egész izmos és azok a csajok akiket dugni szeretnék később nekik ez feltétel... 15/f
2011. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Velem az a probléma, hogy nagyon félénk, önbizalom hiányos vagyok és önértékelési zavaraim vannak, túl rondának látom magam és ezért nem merek kezdeményezni lányoknál, mert úgy érzem nem érdemlem meg őket, mert én külsőre sem vagyok nagy szám, ráadásul még alacsony is vagyok.


A külsőm miatt minden negatívum rámegy a belső tulajdonságaimra is így nem vagyok elég bátor, határozott és nem is hiszek magamban.

2011. dec. 15. 19:15
 9/21 anonim ***** válasza:

én is szeretnék már valami rendes srácot magam mellé.De az eddigiek nem győztek meg.Azért meg nem fogok járni vkivel,hogy ne legyek egyedül,mert jönnek az ünnepek meg minden.Kit érdekel???? majd csak jön,talán jövőre :P

19/L

2011. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

MÁSODIK--


Teljesen igazad van.Abba a korba születtünk amikor még megtanitottak minket h hogyan kell viselkedni egy nővel és mi a tisztelet a becsületesség,őszinteség,SZERETET, stb...de a mai világban ez nagyon elavult és a bunkóké a főszerep...ez az igazság.Jó lenne gy olyan lányt szeretni végre aki ugyanígy gondolja mint itt sokan mások.Lehetnének barátnőim mert nem vagyok csúnya meg semmi ilyesmi csak nekem már nem csak egy kaland kell..hanem egy normálisan müködő kapcsolat.Mindenkinek kívánok sok sikert ehhez..


22/F

2011. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!