Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan törődhetnék bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törődhetnék bele, hogy soha nem kellettem senkinek, most sem kellek, és nem is fogok sohasem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 15. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ha lány vagy akkor mindjárt kapsz vagy 20 levelet és nem leszel egyedül

ha fiú ... hát

[link]

2011. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
mi ez a pesszimizmus? :O mi történt hogy így érzel? :I
2011. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Probald elterelni a gondolataidat errol a temarol, foglalkozz egyeb dolgokkal, keress uj es idoigenyes elfoglaltsagot. Pl ahelyett, hogy a gep elott gubbasztasz, tanulj tobbet, jarj vmilyen szakkorokbe, sportolj attol amugyis jobban erzed majd magad, meg ilyenek. A legfontosabb fel a fejjel es csak pozitivan! ;)
2011. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
autó, haverok bulik pia tequila, reggel kávé + cigi, kaja, multimédia, amugy léteznek ELIT Kúúrvák is akik drágábbak de nem egy útszéli szakadt ronygok!
2011. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a kérdés mindent elmond. lassan eltelik mégegy karácsony egyedül (szeretet ünnepe....pff milyen szeretet?), szülinapom is lesz nemsokkal utána, és ilyenkor mindíg belegondolok, hogy mi a francért élek én.21év alatt nem volt senki sem akinek kellettem volna párkapcsolati szinten. pedig ez elég sok idő...:\ évek óta ámítom magam, h majdcsak jobb lesz, és mások is ezt teszik, de telnek az évek, eltelik egy újabb, és újabb, és nem változik semmi sem. ugyanúgy egyedül tengetem a napjaimat mint eddig egész életemben
2011. dec. 15. 22:17
 6/13 A kérdező kommentje:
ja és nem sexre van szükségem, hanem egy társra :) vagyis lenne, dehát....
2011. dec. 15. 22:17
 7/13 anonim ***** válasza:

nem vagy ezzel egyedul, ha ez megnyugtat, bar tudom, hogy ugysem fog...

En 1 evvel kevesebb vagyok de ugyanez a szitu, ezert amit mondtam tapasztalat es fogadd meg, mert eltereli a figyelmed a sz@rrol, igy joval konnyebb lesz, mivel lesz egyeb celod!

2011. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hey!

21 év alatt? Vegyük azt, hogy mondjuk átlagosan 16-18 évesen van az embereknek az első igazi kapcsolatuk. Akkor az csak 3-5 év, hogy szingli vagy, nem pedig 21! És biztosan lesz neked is párod majd, talán próbálkozz jobban, ismerkedj, szórakozz és ne görcsölj ezen, majd sikerül ha itt lesz az ideje és kész! :)

2011. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet. A legrosszabb, hogy találtam egy lányt, aki tökéletes lenne nekem, de neki is kevés vagyok. Nem tudom, bele lehet-e törődni.
2011. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát szerintem azis éppen elég:S most vagyok 21, vagyis majdnem. 30-32 évesen meg már lassan család kell meg gyerek. ergo ha holnap találnék 1 lányt, amire elég kevés az esély, maradna kicsit több mint 10 évem, hogy úgy éljek mint minden normális "fiatal". ahogy te is mondtad, ez 5 év lemaradás a többiek mögött. ami elég hosszú diő. elb*szom az egész életem:(
2011. dec. 15. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!