Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártam egy hónapot az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy hónapot az egyik lánnyal az osztályból. De megcsalt a volt barátjával és szakított velem. Úgy érzem csak vigasztalni kellettem, mert előttem szakított vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A probléma, hogy egy baráti körünk van, mindenhova együtt megyünk. És nem tudok rá haragudni, mert annyira szeretem... Azt mondta, hogy tudja nagyon elrontotta meg minden. Szerintetek mit kéne tennem? Újra bepróbálkozni nála, mert nélküle nem élet az élet..?
2010. jún. 23. 15:37
 1/5 A kérdező kommentje:
És próbáltam más lányokkal ismerkedni, de egyszerűen képtelen vagyok most.
2010. jún. 23. 15:39
 2/5 anonim ***** válasza:
összespanolsz látványosan az egyik csajjal a baráti körből...jóba leszel vele, és simán ismerkedsz. A lényeg, hogy lása, hogy a lány is csíp téged.
2010. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén, a volt párját szereti és csak vigasztalni kellettél neki, van ilyen. Várj egy kicsit, heverd ki, majd keress mást.
2010. jún. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe. Ha most megcsalt később is ezt fogja tenni.

Mégis mit az amit ebben a lányban szeretsz és a többiek nem tudják ezt.

Ha ezt végig gondolod rá fogsz jönni hogy még csak meg sem érdemli hogy szeresd és 100X jobbak vannak nála.

Csak az agyadban lévő hormonok miatt hiszed, hogy szereted.

2010. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az idö mindent rendbehoz =]

és tudom nincs roszabb amikor az darabokra tört szivedel még mindig birod szeretni a másikat, ugyanezt élem át most énis

de az idö multával egyre könyebb

16L

2010. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!