Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van esély arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély arra, hogy egyszer én is boldog legyek?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok és még SOHA nem voltam boldog :( Az élet minden területén általában kudarcot vallok..beleértve a párkapcsolatot is. Nekem valamiért semmi nem megy, semmi nem sikerül. Változtatni akarok ezen, szeretnék boldog lenni, teszek is ezért, mert nyitott vagyok, de mindig visszahúz az élet. Nagyon sok rossz dolog történt velem...tragédia, haláleset, szakítás, egészségügyi és anyagi gondok. Erős vagyok, de ezt már nem biztos, hogy bírom. Annyira szeretnék én is egy kicsit boldogan élni. El sem tudom képzelni milyen a boldogság :(
2011. dec. 15. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lesz mindíg ilyen rossz nyugi :)
2011. dec. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ugyanez :( Engem is sokszor küldött már padlóra az élet, sőt-ami eddig a legjobban fájt-egyszer nagyon magasra emelt, de persze csak azért, hogy még nagyobbat essek:S Én is úgy voltam vele,hogy feladom... de aztán rájöttem, hogy nem dobom be a törülközőt, mert az utolsó menetig tart a meccs, és ha rám is számolnak, ameddig lehet, én felkelek (Y)
2011. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, és 23/F :P
2011. dec. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérlek ezt a videot nézd meg


http://www.youtube.com/watch?v=WmMenUD0pf8&list=FL2jHZtooxr8..


Neki sikerült,neked is menni fog és fel a fejjel.Én is panaszkodhatnék mert engem is ért csalodás bőven mint párkapcsolatban mint másban.De itt vagyok és csinálom tovább mert az élet nem áll meg bármennyire kemény is legyen.Le kell küzdeni a félelmeink és azt a javunkra forditani és minden rendbe lesz.Gondolkodj mindig pozítivan és mindig mosolyogj bármi van.Rem tudtam segíteni


22/F

2011. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hú, most tök kíváncsi vagyok , hogy hova emelt fel az élet 76%-os :D

de tényleg

2011. dec. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minél többet szenvedsz, annál többet tanulsz.

Én is azért vagyok ilyen okos.:/

2011. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is sz@r minden.


Még barátnőm sem volt sosem, senki sem szeret és igazából sosem szerettek.


21/F

2011. dec. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


És a videót is...tanulságos nagyon! Tudom vannak emberek, akik ezerszer nehezebb helyzetben vannak mint én :(

2011. dec. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!