Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik hányad része megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hányad része megy vissza az első szerelméhez évek múltán, főleg ha az már egyszer megcsalta? És mennyi esély van rá ezek után?

Figyelt kérdés
nem is a pasi vagyok és nem is az első szerelme aki megcsalta hanem egy pasi nem sokadik jelenlegi párja :)
2010. nov. 8. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem mentem vissza soha egyik volt barátnőmhöz sem és nem is fogok....
2010. nov. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hozzám visszajött, de nem csaltam meg

a másodiktól jött vissza és nem is akar tovább állni, ha így haladunk, neki kettő lesz mindössze

2010. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs barátnőm, és nem is volt. Így legalább senki sem csal meg.
2010. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az butaság hogy azért nem akarsz párt, hogy el ne veszítsd, egy kutya esetében talán még kibírható, de az ember pár nélkül, vagy család nélkül elég boldogtalan tud lenni, nem tudnám elképzelni magam karrieristaként, csak magamnak élni, esetleg a macskáimnak, vagy szimplán barátoknak, ennyi erővel barát se kell, mert hátha elveszíted? Vagy meg se szülessünk, mert elveszítjük a szüleinket egyszer és az fájni fog.
2010. nov. 8. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
14,54 %-a
2010. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
sohasem megyek vissza csajhoz :D megunt játékaimat odaadom a rászorulóknak
2010. nov. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)

köszi a válaszokat

2010. nov. 8. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:
a volt barátom mondta mikor közös megegyezéssel szakítottunk,h reméli olyanok leszünk mint a szülei. Ők 14 éves korukba jöttek össze először,együtt voltak 3 évet,majd 10 év után megint összejöttek és össze is házasodtak :) Szépen hangzik meg minden,de én ebbe nem hiszek
2010. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen, attól függ közbe mennyi pasija, nője volt az illetőnek, és hogy azok milyen minőségűek voltak.
2010. nov. 8. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!