Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék megcsókolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék megcsókolni egy lányt, de nem tudom hogyan fogjak neki, hogyan kerüljek vele olyan közeli testi kapcsolatba, hogy megcsókolhassam. Ötlet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok együtt a lánnyal, de ez lenne az az összejövő randi azthiszem.
2011. dec. 16. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

majd hozza a helyzet remélhetőleg!nem lehet mindent előre tervezni,pl ezt sem.ne görcsölj ezen.

szval hajrá,csak ne bénázd el!

2011. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tegnap óta csak ezen töröm magam, mert személyesen meghívtam egy randira, és hát tudniillik, hogy nagyon szeretem...
2011. dec. 16. 13:52
 3/13 anonim ***** válasza:

jól van,no para,de erre akkor sem lehet forgatókönyvet gyártani!

mit csináltok majd a randin?úgy értem helyszín?

2011. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Vagy Nála leszünk, vagy egy kedves kis helyen, ha a kedves kis hely akkor sötét lesz, ha a szoba akkor lámpafény.
2011. dec. 16. 14:01
 5/13 anonim ***** válasza:
akkor nyilván közel lesztek egymáshoz,szval átölelheted ha érzed,h benne van ő is és akkor megcsókolhatod!
2011. dec. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
érezni fogod majd , amikor eljön a megfelelő pillanat ... magadhoz húzod a szemébe nézel és megcsókolod (persze csak gyengéden húzd magadhoz) ennyi ne görcsölj rajta
2011. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egyébként áruld már el,h hány évesek vagytok?
2011. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

még inse csókolóztam szóval nem tudok választ írni


de sok sikert teljes szivemből

2011. dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Csókolóztam már, nem ott van a probléma, hogy nem tudok csókolózni, de eddig minden ment simán, de ő olyan más típus. Én 15 éves vagyok, ő pedig 14, fél év van köztünk

Ezek a dolgok jók, amiket mondtatok, de a beszédből kell ide eljutni, amit nem tudok eldönteni magamban.

Miről beszéljek vele, hogyan közeledjek hozzá...

2011. dec. 16. 14:11
 10/13 anonim ***** válasza:

Leírom helyesen a kérdésedet:


Szeretnék megcsókolni egy lányt, de nem tudom hogyan fogjak neki, hogyan kerüljek vele olyan közeli lelki kapcsolatba, hogy megcsókolhassam. Ötlet?

2011. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!