Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem akar megcsókolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akar megcsókolni és nagyon ritkán ölel meg. Soha nem mondja hogy szeret és nem is utal rá. Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, egy pasi is kitudja mondtani hogy szeretlek és megölel és megcsókol.. talán nehezebben mutatja ki az érzéseit de ez hogy nem csókol meg nem ölel át nem mondja hogy szeret. ez azt jelentheti hogy nem szeret csak úgy tart.. vagy megcsal :S
2011. nov. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem, nem mindegyik.

De ha még meg se csókol, akkor mitől a párod?

Ezt inkább szexcimborának hívják (már ha az van köztetek).

Egyet szögezzünk le: ez nem párkapcsolat.

2011. nov. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 LadyLee ***** válasza:
100%

Tudod kiket nem szoktak megcsókolni a pasik - a prostikat.


Az OK, hogy nem mondja, hogy szeret, az sok mindenkinek nehezen megy (nekem is), de ha nincs benne igény az összebújásra, csókra, ölelésre, akkor jó eséllyel csak a szexre kellesz neki - vagy kifogtál egy nagyon nagyon fura lelki alaktú pasit.


Az én párom is nagyon zárkózott, távolságtartó típus, de ennek ellenére sokszor úgy bújik, mint a kiscica.

2011. nov. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Carlsokolbász ***** válasza:
Olyan aki szereti, hogy a csaja megmossa a fogát.
2011. nov. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem csókol meg nem ölel addig nem a párod, ha már együtt vagytok féléve és még akkor sem mondja hogy szeret és nem is viselkedik úgy akkor,nem szeret és nem is fog,hagyd ott.Hány évesek vagytok?
2011. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ilyen minden férfi. Nekem eddig négy barátom volt, és az első három mind máshogyan ugyan, de egyértelműen ki tudta fejezni, hogy oda van értem.


A legutolsó viszont soha nem mondta, hogy szeret, és szavakkal egyáltalán nem beszélt az érzéseiről. Nem is szeretett velem kézen fogva járni sem az utcán.


Sajnos ilyen dolgokra is rámehet egy kapcsolat. Az egy dolog, ha nem mondja, de ha éreztetni sem tudja, hogy szeret, akkor nem lesztek együtt hosszú életűek.

2011. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És te milyen csaj vagy, hogy ezt eltűröd?!
2011. nov. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
lassan 3 éve vagyunk együtt, nem mondom magam csúnyának ápolt vagyok és ennek ellenére sem látom benne hogy annyira oda van értem.próbálok vele beszélgetni erről de állandóan besértődik.42 éves én nagyon szeretem de így nagyon nehéz vele...
2011. nov. 10. 19:35
 9/10 A kérdező kommentje:
én 30 vagyok
2011. nov. 10. 19:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezt kapják a rendes, csinos nők, tudom, engem sem szeretnek! :(((én már hízok el, a kajába folytom a bánatom, az az egyetlen jó a mindennapjaimban:(( ha jön valaki aki felkelti bennem a szunnyadó NŐT, megtartom szeretőnek:) dagadtan úgyis jobban fogok kelleni:(
2014. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!