Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg csak a véletlennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a véletlennek a vakszerencsének köszönhetően lehet párkapcsolatot kialakítani? /lentebb kifejtem/

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, vagy olvasom, hogy mások olyan természetes módon, vagy olyan hétköznapi módon tudják mondani, vagy írni azt hogy megismerkedtem, összejöttem egy lánnyal. Mintha tényleg a világ egyik leghétköznapibb dolga lenne, mintha kb. azt mondanák, hogy "elmentem a boltba vettem egy kiflit". És ilyenkor irigykedek, mert számomra ez nem ilyen egyszerű dolog. És amikor megkérdezem mégis hogyan jöttetek össze? A válasz: hát véletlenül, nem is számítottunk rá, csak úgy magától jött, úgy hozta a véletlen, magától csak úgy kialakult stb.


Szóval akkor az egész csajozás, ismerkedés a véletlennek, a vakszerencsének köszönhető? Mint pl. a rulett? És ilyenkor teszem fel a kérdést magamban, hogy eleve vannak emberek, akikkel kivételezik a sors, akiknél vannak ilyen puszta szerencsés véletlenek? És vannak akiknél meg nem?

Mert ha én ismerkedni szeretnék, akkor nekem oda KELLene mennem a lányhoz és meg KELLene szólítanom minden ok nélkül, -merthogy ugye ha nem történik semmi véletlen szitu- hogy egyáltalán ismerkedést kezdeményezhessek.


De azért nem teszem, mert ha így ok nélkül mennék oda, akkor az egész olyan érzést kelt, mintha görcsösen akarnám az egészet, hogy na ott van egy csaj próbálkozzunk már be nála is hátha van kedve ismerkedni? Ennek nem így kéne történnie...én is szeretnék valami váratlan valami különleges helyzetbe kerülni, hogy ne úgy ok nélkül kelljen próbálkoznom. Remélem olvassa ezt az írásomat a nagybetűs SORS, és nekem is ad végre egy ilyen véletlen szitut.


2011. dec. 16. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A világon minden a véletlenekből született. Még a világ is.
2011. dec. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már felhoztad a rulett példáját:

Igen, a szerencse nagyon fontos a nyeréshez, de ha tudsz matekozni nagyban növelheted az esélyeidet. Sőt a ruletten van 100%-os nyerési stratégiám is (igaz, hogy egy amerikai kaszinóban illegális, de online játéknál nem az, max törölnek, de kifizetik az addigi nyereményed, ha rájönnek)

Ez lefordítva, ha nem lenne egyértelmű számodra:

Igen, vannak olyanok, akivel kivételezik a sors. A véletlen is nagyban fontos. Amennyiben teszel érte és nem a véletlent várod, akkor növeled az esélyeidet.

Egy lányhoz soha nem ok nélkül megy oda egy srác. Igenis jó oka van rá. Ez pedig az ismerkedés.

Szerintem próbálkozz, tegyél érte, ismerkedj, mert a csodára nem várhatsz örökké.

(23F)

2011. dec. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nagyon kevés a direkt pártalálás, a véletlennek látszóhoz képest.mert szerintem nincs véletlen, csak olyan dolgok, amiknek a létrejöttét nem értjük,nem tudjuk megmagyarázni.pl.:ha én át megyek a haveromhoz, de ő pont 1 perccel azelött ment máshova, az véletlennek látszik,de nem az, mert neki is menni kellett valahova,vagy csak akart,és pont 1 perccel elöttem indult el.de az biztos, hogy a szándékos párkeresés sokkal ritkábban jár eredménnyel.
2011. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem olvastam el mert nem volt hozzá kedvem. de a kérdés jó! én a vak szerencsében hiszek, bár abban sem!


http://www.youtube.com/watch?v=iJSBDxCYF1M

2011. dec. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj netes társkeresőre. Én ott szedtem össze párom.


Amúgy tényleg ilyen egyszerű, vagy legalábbis ilyen egyszerűnek kéne lennie, de sok ember be van parázva az elutasítástól, ahelyett, hogy bele törődne, hogy nem mindenkinek kellhet és menne tovább...

22/L

2011. dec. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!