Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki nem szeretne párkapcsolatot? Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
főleg a felnőtt korosztályra gondolok, 25-40, hogy aki nem szeretne kapcsolatot annak mi az oka?
2011. dec. 5. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Anyukám. 42 éves, elvált, kedves, fiatalos nő. Szerintem azért nem akar kapcsolatot, mert nem tudna megbízni úgy a társában ahogy kellene. Azért, mert apám sok rossz dolgot elkövetett ellene.

19L

2011. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Te se szeretnél kapcsolatot, vagy csak felmerült benned a kérdés?

2011. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
volt valaki az életemben aki állítása szerint jól megvan egyedül és nem szeretne párt. 40 férfi volt. csak kíváncsiságképpen tettem fel hogy miért nem akar valaki egy társat maga mellé. mi lehet az oka
2011. dec. 5. 14:56
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm (41 éves). Meghalt a felesége és ő sem akar még egyszer annyira szenvedni, mint akkor,úgyhogy inkább bele sem kezd. Persze ez irracionális félelem, de valahol talán érthető.
2011. dec. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ismerek pár olyan embert akiknek megvan a kialakított életük és nem akarnak máshoz alkalmazkodni illetve kötöttséget.
2011. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Talan azert mert ebben a korban mar mindenkinek meg van a kis bagyuja, multja. Sokan ugy vannak, nem akarjak elolrol kezdeni, eleg az o problemajuk, nem vesznek a nyakukban tobbet, a maset. persze ez meg nem tartja mindig oket vissza az alkalmi ismeretsegtol, csak nem akarnak osszekoto kapcsolatot.

Sok gyerekes anya ugy is van, hogy nem kell mostoha, ki tudja milyen lesz, inkabb gyerekeinek el.

2011. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

40-es férfi?

Hát... önbizalomhiány, eddigi sikertelenségből azt gondolja, hogy úgyse jönne össze, félelem a csalódástól.

Vagy csak simán nem meri megmondani, hogy nem vagy az esete, inkább azt mondja, hogy ő nem akar kapcsolatot. Esetleg CSAK VELED NEM akar kapcsolatot.

Vagy nem akar lemondani a kényelmes életéről, hogy nem kell senkihez alkalmazkodnia.


Mindegy, melyik verzió, nem fogja magát meggondolni, kár is időt pazarolni, reménykedni meg felesleges. Nem lesz happy and, láttam ilyen sajnos, többet is.


A lelkileg egészséges felnőtt törekszik arra, hogy jól működő párkapcsolata legyen. Más dolog, amikor valaki átmenetileg szünetet tart, pl. mert ki akarja heverni a csalódást, vagy kitűz valami rövid távú célt, hogy most 1-2 évig pl. a diplomára koncentrál, utána pedig majd a családalapításra - ez rendben van. De ez mindig csak átmeneti szabad, hogy legyen.

2011. dec. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
lehet csak velem nem akart komolyabban, igaz. viszont hosszú kapcsolata tudtommal nem volt.
2011. dec. 5. 15:09
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretek egyedül lenni. Utálom, ha piszkálnak, ha nem hagynak békén. Ha reggel nem tudok még fetrengeni, mert ott van valaki, aki mocorog, pofázik, bámul.

És igen, gyűlölök alkalmazkodni, gyűlölöm, ha nem tehetem azt, amit szeretnék, még akkor is, ha az csak annyi, hogy hajnali kettőkor zuhanyzom le.


A baráti kapcsolatokat szeretem, mert ők nem laknak velem. A párkapcsolat is tetszene, ha olyan lenne, mint Woody Allen és Mia Farrow-é, hogy szemközt lakunk egymással, és reggelente átintegetünk.

De számomra fárasztó egy párkapcsolat fenntartása. Érzelmileg teljesen kimerít.

24/L

2011. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy akarnad az Allen-Farrow kapcsolatot?

Oreg pali lelep a par orokbefogadott lanyaval?

2011. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!