Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Visszatérhet egy férfi szerelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszatérhet egy férfi szerelme?

Figyelt kérdés

Az ok nem megcsalás vagy hasonló, a lényege hogy túlságosan rövid pórázon tartottam. Megbántam nagyon, ezt ő is tudja. Ahogyan azt is, hogy képes lennék megváltozni (tényleg).


25/L


2011. dec. 16. 22:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki válaszolt. Ha valakinek még lenne véleménye vagy tapasztalata, kérem írja le.
2011. dec. 16. 22:52
 12/21 anonim ***** válasza:
Utolsó szó jogán annyi, hogy hiába változnál meg, a kapcsolat már nem lenne a régi, ez a szakítás rányomná a bélyegét a jövőtökre is! Egy másik hibát követnél el ez helyett, nem lehet csak úgy az egyik napról megváltozni!
2011. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Abban egyetertek az elottem szolokkal, hogy elobb kell megvaltozz, es utana johet a kapcoslat. Ne ő legyen a kiserleti nyul.:) Amikor mar latod, hogy masokkal ugy bansz, ahogy szeretned, akkor kezdd csak ujra akapcsolatot.


Abban nem ertek egyet veluk, hogy masdszorra nem jo. Miert ne lenne jo? Ha valakit megszerettel, avval mindig jo, sőt, az ido elorehaladasaval egyre jobb, mert egyre jobban ismered, ezert egyre tobb midnent tudsz szeretni benne. Az intimitas, osszetartozas, szeretet, szex is elmelyul az idovel. A kozos elmenyek is szaporodnak.

Egyre fontosabb, nelkulozhetetlenebb lesz.


Egy szakitas lehet "buszkesegbol", durcából is...

:)

Vagy a "nemek harca"-ba valo beletévedésből is.

2011. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat arra volt jó, hogy ezt megtanuld. A következőben már okosabb lehetsz.
2011. dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Persze hogy vissza lehet szerezni!;) Sokszor egy kis szünet teszi még intimebbé a kapcsolatot!NE hallgass másokra!A lényeg az hogy ne szavakkal,hanem tettekkel próbáld meg elvarázsolni!Az a jó kapcsolat ahol tudsz fejlődni és egy ilyen változás hogy megjavulsz "póráz téren" :D Ez azért elég nagy szó!:) Sok szerencsét!
2011. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem is tudod, hogy mennyit jelent most nekem a remény (és a szavaid).
2011. dec. 18. 21:58
 17/21 anonim ***** válasza:
te tartottad rövid pórázon, és erre TE csaltad meg őt? hát az gáz. megérdemelnéd hogy ne bocsásson meg 29/F
2011. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, nem olvastam az előzményeket, vissza lehet nyerni minden férfi szerelmét, DE mindenképp csak úgy, ha valami újat mutatsz meg magadból, ez nagyon fontos, másképp miért menne vissza a régihez, akivel szakítottak, nem engedné a büszkesége.
2011. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mivel?

Miből gondolod, hogy már nem szeret?

2011. dec. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

"te tartottad rövid pórázon, és erre TE csaltad meg őt? hát az gáz. megérdemelnéd hogy ne bocsásson meg 29/F"


Nem csaltam meg, nem tudom ezt hol olvastad.


Utolsó hozzászóló:

Abból gondolom, hogy nem szeret, mert mondta. Ráadásul elve az, hogy nem lehetséges az újrakezdés.

2011. dec. 31. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!