Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/Pasik! Mi az amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/Pasik! Mi az amit elvártok egy csajtól, hogy adjon magára?

Figyelt kérdés

Hogy úgy érezzétek, hogy egy igazi nővel vagytok? Elégedettek legyetek a barátnőtökkel. Soroljatok fel mindent a körmöstől a ruháig, mosdási szokások stb. amit gondoltok

sok véleményre vagyok kíváncsi :)

21L


2011. dec. 16. 23:01
1 2
 1/11 Randy Orton ***** válasza:
8%
Ne mosakodjon. Szeretem ha koszos a nyaka, és büdös a puncija
2011. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
a legalapvetőbb tisztálkodási dolgoktól eltekintve semmi. extra. a műköröm, a p*csás ruha, meg ezek sztem tök felesleges dolgok. nem baj ha vannak, de az sem, ha nincsenek. az igazi nők nőiessége a kisugárzásukból ered. viselkedés, stb.
2011. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
1.Nálam a globális szortelenités alap. 2.Azt nagyon gáznak tartom ha kivan szedve a szemöldöke a lánynak és ugy van erösen odasminkelve egy ív.
2011. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
A műköröm nagyon gáz, sőt, a mű haj, póthaj méginkább. Sokkal szebb egy ápolt kéz és köröm, akár otthon csinálja, akár manikűrösnél. A sok bizsu is nagyon olcsóvá tud tenni egy nőt és az eltúlzott dolgok, pl. mikor kint van a melle vagy a segge, ha magassarkút húz, tudjon benne járni. Ha kifesti magát, akkor ne 5 óra múlva nézzen újra tükörbe, hanem igazítsa meg magát néha. A napi egyszeri vagy kétszeri tusolás is alap, nem kell, hogy több tízezret költsön magára havonta, sőt az taszító is tud lenni (mert ugye, ha szép, akkor minek), legyen kellemes illatú, de ne öntse magára a parfümös üveget. Inkább mindenből kevesebbet mutasson és adjon, sokkal de sokkal érdekesebb, ne beszéljen csúnyán és ne viselkedjen közönségesen, legyen tartása, attól lesz igazi nő. Ne játssza túl a szerepét, ne akarjon ő lenni a végzet asszonya, mert inkább nevetségessé teszi magát. Ne akarjon többnek látszani, mint amilyen valójában. Ruha téren sem kell szerintem egy igazi nőnek mindig a legújabb divatot követni (legalább nem birka, és nem állt be a sorba), öltözhet csinosan akár turkálóból is. A haja is ápolt legyen, de nem kell mindig belőve lennie, mert az is túl mű. Egy igazi nő nem mindig egyforma, néha gyönyörű és ki van festve és csinos, néha meg egy kinyúlt melegítőben otthon összefogott hajjal is csodaszép és érdekes.
2011. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%

Akkor kezdem lentrol:

Elegáns cipo, feszes farmer. Valami egyszeru ov, nem az a fél méter széles.

Felulre: Wife-beater (fehér alsotriko, inkább googlezd ki, mert kicsit eltér), kozépen szétcipzározható pulcsi (mintás, rozsaszin, vagy kék), bordzseki.

Korom: nem festett

óra: lehetoleg ne az a gumis szar.

karkoto. egyszeru ezustlánc.

nyaklánc: szintén egyszeru, kereszttel, pont a mellig logjon le.

smink: nem kell semmi, csak húzza ki a szemét feketén

fulbevalo: kis karika, nem az a lógós (bár egyeseknek nagyon jól áll)

haj: lehetoleg hollofekete vagy szoke, copfban, pár elorehajolo tinccsel. EGYENES!

legyen mosolygós

2011. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

Ápoltság, tisztaság, higiénia, helyzetnek megfelelő viselkedés, ne legyen buta és ribanc.

Nem kell a legdrágább ruha, csak legyen hozzá illő.

Ne legyen igénytelen: mosson fogat minden étkezés után, fél évente fogorvos, ápolt haj, nem lenőtt, illjen az arcához a frizurája.

Körmök semmi extra, lehet műköröm, vagy csak saját, de legyen tiszta, ápolt.

Arcbőre szép, tiszta. Ne legyen szőrös sehol. Mossa a popsiját WC után. Plusz naponta (nyáron gyakrabban) tusolás.

És sajnos a szépséget nem tudom kihagyni. Legyen szép alakja, arca, szép mellei, lába, kezei. Aki csúnya arcú, elhízott, lógó mellű, azzal nem tudok mit kezdeni, még ha ápolt, akkor sem.

2011. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
hát szerintem mind1 csak a segge legyen jó
2011. dec. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
39%

A kiszedett, megrajzolt szemöldök undorító.


Legyen jó illata: naponta mosdás, heti 2-3 hajmosás, egy kevés parfüm vagy dezodor

Nem kell a legdrágább dolgokat használnia. A legolcsóbb is megteszi, ha van ízlése.

Nem igénylem a festett körmöt.

Hordhat farmet és szoknyát is. Nem ezen múlik. Szoknyából is van szép és ízléstelen is. De ne akarjon se kurv@nak, se az öreganyámnak öltözni.

Ne a smink tartsa össze!

2011. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon keményen ítélkezik a válaszolók felett :D Pedig szerintem csak megmondják a frankót! :D
2011. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valakinek ki van szedve szemöldöke és nem szeret mosakodni. :-)
2011. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!